Ko tev sola zvaigznes? Prognoze nedēļai. Horoskopi no 18. līdz 24. septembrim. Kādam nedēļa būs spraiga, bet kādam saspringta.

Auns. Nedēļas sākums var būt emocionāli piesātināts, kas var likt meklēt trūkumus sevī un citos. Fiziski organisms var būt novājināts, grūtības var sagādāt ikdienas problēmu risināšana. Ceturtdiena, piektdiena – profesionālo jautājumu risināšanai.

Vērsis. Nedēļas sākumā nāksies rēķināties ar citu cilvēku emocionālajām vajadzībām. Nedēļas otrajā pusē pastiprināsies paša harizma un ietekme uz citiem cilvēkiem. Nedēļas nogale – lietišķa, tuvākās apkārtnes sakārtošanai.

Dvīņi. Iespējams, vari izjust vilšanos savos profesionālajos sasniegumos vai karjeras virzībā. Nedēļas otrajā pusē labvēlīgs laiks, lai iedziļinātos sevī, saprastu, kas ir mainījies tavās vērtībās vai kādas pārmaiņas nepieciešamas piepildījuma gūšanai.

Vēzis. Nedēļas sākumā emocijas runās spēcīgāk par saprātu. Neuzticies visam, ko dzirdi, informāciju un faktus pārbaudi. Nedēļas otrā puse piemērotāka sadarbībām un patiesākai mijiedarbībai ar citiem cilvēkiem.

Lauva. Nedēļas sākumā vairies no avantūrām, it sevišķi materiālajā plānā. Esi godīgs un piesardzīgs finanšu darījumos. Nedēļas otrajā pusē var rasties iespēja nopelnīt, pateicoties ieguldītajam darbam un pūlēm.

Jaunava. Nedēļas sākumā iespējams motivācijas trūkums, pazemināta vitalitāte. Piedzīvojuma gars un apņēmība rīkoties pieaugs nedēļas otrajā pusē. Nedēļas nogalē palīdzi bērniem mācībās un ikdienišķu lietu risināšanā.

Svari. Nedēļas sākumā novājinātas organisma aizsargspējas, neuzņemies lielu slodzi. Nedēļas otrajā pusē enerģijas līmenis pieaugs, iespējams uzlabot veselību. Nedēļas nogale piemērota saimnieciskiem darbiem pie mājas.

Skorpions. Nedēļas sākumā aktuāli risināt ar veselību saistītus jautājumus. Ķermenis kļūs jūtīgāks un liks par sevi manīt. Ceturtdiena, piektdiena – komunikācijai, nākotnes plānu virzīšanai un attīstīšanai. Nedēļas nogale – noslēgtākam dzīvesveidam.

Strēlnieks. Nedēļas sākumā iespējams neliels apjukums, pievērsies vairāk savai iekšējai pasaulei. Ceturtdiena, piektdiena – iniciatīvas izrādīšanai, nozīmīgu pārmaiņu ieviešanai. Sestdien, svētdien orientējies uz taustāmiem sasniegumiem.

Mežāzis. Iespējama saskarsme ar neprofesionāliem cilvēkiem, tādiem, kas nepilda savus solījumus. Vari nonākt pie secinājuma, ka, lai kaut ko labi izdarītu, jādara būs vien pašam un groži jāņem savās rokās.

Ūdensvīrs. Izvērtē rūpīgi, cik tava vēlme palīdzēt citiem ir objektīvi nepieciešama. Vari saskarties ar cilvēkiem, kuri neņem vērā tavas vērtības un vajadzības. Nedēļas izskaņa – dziļdomīga, iespējama apziņas transformācija.

Zivis. Nedēļas sākums būs veiksmīgs, ja spēsi apvienot radošo ar racionālo. Attiecies ar iejūtību pret citu cilvēku vājībām, bet nekļūsti līdzatkarīgs. Ceturtdien, piektdien iespējama saskarsme ar ietekmīgiem cilvēkiem.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.