Pēc aizvadītajā rudenī izdotā mini albuma "Rožu dārzs", elektroniskās duets "Elpo" laiž klajā jaunu dziesmu "Ieelpo izelpo".

Reklāma

Singls "Ieelpo izelpo" ir mūsdienu elektroniskā disko skanējumā radīts ieraksts, kas tapis kā himna dueta vēstījumam, ka ikviena darbība, kuras laikā notiek apzināta elpošana, palīdz cilvēkam justies labāk.

"Šī dziesma ir kā meditācija. Apziņa par to, ka vairums notikumu un cilvēku rīcības ir ārpus mūsu kontroles. Bet bieži vien to aizmirstot, mēs kļūstam bezspēcīgi un trauksmaini," par dziesmu izsakās teksta autore Amanda. "Viens no risinājumiem trauksmei ir koncentrēties uz ieelpu uz izelpu un afirmācijām, ka viss būs labi."

"Dziesmas tapšanas laikā bieži vien nācās piebremzēt, ieelpot un izelpot. Ar mūsdienu steidzīgo pasauli ir jāiemācās sadzīvot - fokusēties uz lietām kuras iespējams kontrolēt un lieki nestresot," par dziesmu stāsta mūzikas producents Mārtiņš.

"Elpo" sastāvā ir Londonā dzīvojošā latviešu dziedātāja Amanda Bašmakova un mūzikas producents un dīdžejs Mārtiņš Makreckis (Makree). Duets aizvadītā gada izskaņā izdeva 4 dziesmu minialbumu "Rožu dārzs", kura vadošais singls septiņas nedēļas atradās Latvijas radiostaciju spēlētāko dziesmu topā.

Duets "Elpo".

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.