Klajā nācis jaunās R&B dziedātājas Emīlijas Lozes debijas singls "Meantime".

Reklāma

Skaņdarba producenti ir mūziķi Rūdolfs Ozols un Rūdolfs Macats, līdzproducente - pati jaunā māksliniece.

Dziesma vēsta par brīdi attiecībās, kad iestājas neskaidrība un šaubas - vai pakļauties savtīgām iegribām, vai tās uzveikt  un saudzēt to, kas dārgs.

"Tas nav vienkārši, tāpēc, manuprāt, ir svarīgi šīm sajūtām un pārdomām dot laiku un vietu," 

skaidro Emīlija.

Jaunās dziedātājas muzikālais ceļš aizsākās jau bērnībā vokālistu konkursos un džeza studijās. Viņas tēlainie dziesmu teksti iekļauti mūsdienīgā neosoula (neo soul) un R&B skanējumā, apvienojot muzikālo mantojumu ar iedvesmām no tādiem māksliniekiem kā H.E.R., Summer Walker un Alex Isley

Šobrīd jaunā māksliniece turpina sevi pilnveidot pie dziedātājas Lindas Rušenieces (Latvija) un zviedru producentes un multiinstrumentālistes Liselotes Ostblomas (Liselotte Östblom/ Lielbritānija).

Emīlijas Lozes samtainais vokāls dzirdams arī projekta "Vēstnieks" divos nesenajos singlos "Nakts mistērija" un "āTRi LēNi".

Dziedātāja cer turpināt sadarboties ar dažādiem mūziķiem un aktualizēt alternatīvā R&B un liriskā soula žanra projektus Latvijā, paralēli komponējot savu pirmo albumu.

"Emīlija ir sensitīva, maiga, talantīga dvēsele, kura mīl R&B mūziku, un ir apveltīta ar labu kompozīcijas, harmonijas un ritma izjūtu. Manuprāt, izejot sabiedrībā ar savu pirmo dziesmu, viņa var lepoties ar dziesmas juteklisko skanējumu," tā dziedātāju raksturo Rūdolfs Macats.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.