Mūziķis Chris Noah (Krists Indrišonoks), kura pirms pāris mēnešiem izdotā pirmā dziesma latviešu valodā "Cik tālu vēl?" pārliecinoši iekaroja klausītāju sirdis un topu virsotnes, piedāvā savu jaunāko veikumu -  singlu "Nomodā".

"Nomodā" ir jau otrā dziesma no rudenī gaidāmā albuma un turpina veiksmīgi iesākto muzikālo virzienu, noskaņojot mūs vasarai un aicinot piedzīvot atmiņā paliekošus brīžus.

""Nomodā" ir stāsts par vidi, kultūru un laiku, kurā dzīvojam. Mums ir nepārtraukti jāpielāgojas, jāatklāj jaunas lietas par mums pašiem, kā arī jāmācās baudīt šis process. Dziesmā dzirdami diezgan personiski novērojumi par sevi un pieredzēto, taču domāju, ka lielākā daļa klausītāju piekritīs, ka gan grūtie, gan skaistie brīži ir labāki, ja tiem cauri neej viens, bet esi komandā. Dziesmas panti savā ziņā ir monologs ar sevi, bet vienlaikus arī saruna ar kādu, ar kuru gribi iet cauri grūtībām," stāsta Chris Noah.

Turpinot sadarbību ar ierakstu kompānijas Sony Music Entertainment Somijas pārstāvniecību, Krists dziesmas ierakstā sapulcinājis savas jomas lietpratējus - ilgstošo sadarbības partneri britu producentu Kristoferu Herisu (Kristofer Harris) un māsteringa guru - divkārtēju prestižās Grammy balvas nominantu Raienu Švābi (Ryan Schwabe) no ASV. Mūzikas autors ir pats Chris Noah.

Žanriski ar šo singlu mākslinieks vēl vairāk iezīmē ievirzi 80. gadu skanējumā, vienlaikus saglabājot arī mūsdienu popmūzikas elementus. "Šoreiz izlēmu, ka gribu dziesmas sajūtu vizualizēt un parādīt tās īsto raksturu vistiešākajā veidā - dziesmu spēlējot. Saucu talkā savus draugus, grupas biedrus, ar kuru palīdzību spējām nodemontrēt dziesmas būtību un savā ziņā arī vēstījumu - viss ir labāks, ja ar to dalās. Videoklips filmēts Kongresu namā un Allažu Tautas namā, kura koka interjers aizveda mūs pilnīgi citā atmosfērā," turpina Chris Noah. Videoklipa režisors ir Gustavs Ķibilds un tas tapis sadarbībā ar producentu kompāniju "Penthaus Co". Dziesmas ierakstā piedalījušies visi video klipā redzamie mūziķi, kas vēl jo vairāk palīdz vizualizēt dziesmā dzirdamo enerģiju.

Jāatzīmē, ka Chris Noah ar dziesmu "Cik tālu vēl?" nominēts "Zelta mikrofonam" 2024 kategorijā "Radio hits". Savukārt jauno veikumu "Nomodā" klausītāji dzīvajā izpildījumā varēs baudīt gan pasniegšanas ceremonijā klātienē šī gada 8. martā "Atta centrā", gan ceremonijas tiešraidē kanālā TV3.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.