Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles.

29. aprīlis – Iņ Ūdens Cūka (Ūdens) mierīgi guļ šūpuļkrēslā. Tikai nevar saprast, vai kārtīgi atpūšas vai arī dziļi iegrimusi problēmu analīzē.

30. aprīlis – Jan Koka Žurka (Ūdens) apcer pavisam jauna projekta idejas. Nekas tāds vēl nav bijis – viņa uzvaroši paziņo visai pasaulei.

1. maijs – Iņ Koka Vērsis (Zeme) rūpīgi pārskata plašo saimniecību, lai katrs mazais stādiņš būtu pasargāts no nelabvēlīgajiem āra apstākļiem.

2. maijs – Jan Uguns Tīģeris (Koks) motivē doties tik augšup pa jaunas karjeras kāpnēm. Meklē iespējas saskarsmei ar aktīviem, darbīgiem cilvēkiem, kas aizraujas ar jauno.

3. maijs – Iņ Uguns Trusis (Koks) palīdz atstāt paliekošu iespaidu uz apkārtējiem. Aktualizē pārrunas, kurās figurē jaunu teritoriju apgūšanas iespējas, tiecies ar cilvēkiem!

4. maijs – Jan Zemes Pūķis (Zeme) ja ko saka, tad tas līdzīgi kā zemestrīce – var sagraut stabilos pamatus un pavērt iespējas jaunam lidojumam. Neturies pie vecā un sevi izsmēlušā!

5. maijs – Iņ Zemes Čūska(Uguns) ļauj aktīvi darboties, saglabājot līdzsvaru starp ātrumu darbu veikšanā un precizitāti lēmumu pieņemšanā. Atrodi īsto zelta griezumu visās lietās.

6. maijs – Jan Metāla Zirgam (Uguns) pakavi nošķind kā zvani, kā starta signāls sākt visu pa jaunam, ja vecais nav bijis pietiekami izcils. Viņam vajag tikai to – vislabāko.

7. maijs – Iņ Metāla Kaza (Zeme) ar mākslinieces otu precīzi piešķir pareizo triepienu katra dzīves gleznā. Diena mērķtiecīgai talantu realizācijai, filigrānam punktam uz “i”. 

8. maijs – Jan Ūdens Pērtiķis (Metāls) mazliet baida, ka jaunais būs nepaveicams, un mēģina atgriezties pie vecām, labi pārbaudītām vērtībām. Turies pie sava, neļauj uzspiest tev svešu viedokli!

9. maijs – Iņ Ūdens Gailis (Metāls) palīdz precīzi izrunāt visas detaļas, izrakt to problēmas būtību pašā saknē. Kas jāgriež, jāgriež, un punkts.

10. maijs – Jan Koka Suns (Zeme) klāj pledus un seģenes pār ceļotāju nogurušajiem pleciem. Ja gribi aizstāvību, palūdz šai, ko vēlies, bet tieši un konkrēti, nerunājot aplinkus. 

11. maijs – Iņ Koka Cūka (Ūdens) ir katra ceļotāja talismans. Māk sarunāt jebko, māk priecāties par dzīvi un dāsni dāvā savas dāvanas visiem kā no pārpilnības raga.

12. maijs – Jan Uguns Žurka (Ūdens) nopūšas – vai, pa pasauli blandoties, par mīlu neesat aizmirsuši? Maijs, pavasaris tai sirdi rauj no krūtīm ārā un gribas līksmot divvientulībā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.