63 gadu vecumā mūžībā devusies vēsturisko romānu autore Inguna Bauere, sociālajā tīklā "Facebook" informē uzņēmēja un grāmatizdevēja Vija Kilbloka.

"Šis rīts ir atnesis ļoti sāpīgu vēsti - mirusi rakstniece Inguna Bauere. Madonas un Rīgas ārsti izdarīja visu, kas vien ir cilvēka spēkos, mēs visi savā mīlestībā un domās bijām ar viņu, lūdzām par viņu, bet Ingunas pašas spēka šoreiz nepietika. Milzu zaudējuma sāpes ģimenei, visiem mums, kas viņu pazinuši un mīlējuši," teikts paziņojumā.

Ingunas Baueres vēsturiskie un dzimtas romāni ir pazīstami jau visā Latvijā. Popularitāti autorei atnesa tādi darbi kā "Lizete, dzejniekam lemtā" par Kārļa Skalbes sievas Lizetes dzīvi, "Skolas Līze" par Matīsa Kaudzītes iemīļoto Līzi Rātminderi, "Ede, Pumpura sieva" par dzejnieka Andreja Pumpura ģimeni, "Piedod, Karolīne!" par Kronvaldu Ata mūža gājumu, taču rakstnieces pūrā ir arī darbi jaunatnei un intriģējoši sadzīves romāni. kopumā viņa sarakstījusi vairāk nekā 20 romānus.

Inguna Bauere, rakstniece. 2005. gads.

 

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.