16. janvārī negaidīti miris grupas "Pērkons" mūziķis Uģis Muzikants. "Dziļās un patiesās skumjās ziņojam, ka šorīt rīta agrumā spēlēt debesu taustiņus ir devies mūsu draugs, sintezatoru meistars un brīnišķīgs cilvēks Uģis Muzikants," vēsta grupas ieraksts soctīklos.

"Tas ir noticis pārāk agri un pārāk pēkšņi. Mēs sērojam kopā ar Uģa tuvajiem. Piektdien,19. janvārī paredzēto koncertu VEF Kultūras pilī mēs veltīsim Tev, draugs!" raksta grupa. 

"Mēs dziļi sērojam par Uģa aiziešanu – viņš bija īsts draugs un lielisks mūziķis, patiesa daļa no "Pērkona". Un tieši tāpēc mēs spēlēsim šo koncertu šonedēļ un veltīsim to viņam un savām skumjām. Jo "show must go on" - mūzika nemirst, un tajā mūžīgi dzīvos arī Uģis," saka grupas līderis Juris Kulakovs.

Muzikants sadarbību ar "Pērkonu" uzsāka 2016. gadā, kad grupai bija nepieciešams "pastiprinājums taustiņinstrumentu flangā".

 


 

 


 

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.