Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Reklāma

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles.

3. jūnijs – Jan Zemes Sunim (Zeme) skatiens kā priekšnie-kam, tāds, ka uzreiz skaidrs – klāt pirmdiena ar nebeidza-miem darbu kalniem. Turpu šurpu nēsājoties, darbīga, skrejoša diena.

4. jūnijs – Iņ Zemes Cūka (Ūdens) gan labāk skrietu kādā ceļojumā. Pasauli apskatīt, kaut ko jaunu uzzināt, grūti uz vietas nosēdēt, tad jau labāk komandējums.

5. jūnijs – Jan Metāla Žurkai (Ūdens) patīk skarbie jociņi. Cerējāt, ka darbi būs pabeigti, bet nē – viņa atrod trūkumus. Šādi krīze iestāsies, viņa biedē.

6. jūnijs – Iņ Metāla Vērsim (Zeme) jo lielāks haoss, jo noslēgtāk viņš ienirst problēmu izpētē. Diena, kad skrūvītes prātā aši griežas, jaunus risi-nājumus meklējot.

7. jūnijs – Jan Ūdens Tīģeris (Koks) ceļas agri un lec uz dullo. Kaut ko var aizmirst, kā nu ir, tā jādzīvo. Kam viss laikus somā salikts, tam klāsies vieg-lāk, kam ne – interesantāk.

8. jūnijs – Iņ Ūdens Trusis (Koks) krāj zināšanas pilīti pa pilītei. Viss tik interesanti, viss tik aizraujoši! Emocijas virmo – gan prieks, gan asaras var līt dienas beigās.

9. jūnijs – Jan Koka Pūķis (Zeme) iegrimst sevī un iznirst ar talantīgiem nākotnes plāniem. Kal kaut ko grandiozu, kas kāpj pāri saprāta robežām.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.