Tā jau ir stabila un laba tradīcija – abonēt žurnālu "Medības" visam nākamajam gadam un laimēt ieroci. 2024. gada abonentu vidū tiks izlozēta karabīne CZ 457 THUMBHOLE kalibrā .22 LR 1/2x20UNF no SIA" Ieroči". Visiem abonentiem dāvanā būs kalendārs.

Kāpēc tieši mazkalibra ierocis? SIA "Ieroči" pārstāvis Arvids Baumanis skaidro, ka šāda izvēle nav nejauša.

“2024. gada abonēšanas loterijai mēs izlēmām sarūpēt CZ 457 THUMBHOLE. Tas ir mazkalibra ierocis kalibrā .22 LR. Šī izvēle nav nejauša. SIA "Ieroči" ir par drošību, par attīstību, par pilnveidošanos. Mūsu mērķis ir veicināt mazkalibra ieroču popularitāti un ļaut saskatīt to sniegtās iespējas. Lai šautuvē trenētos šaut, mazkalibra ierocis ir tikpat piemērots kā jebkurš cits, jo strādā visi tie paši principi, kas izvēloties ierastos kalibrus, piemēram, .223, .308, .30-06. Taču mazkalibra patronas cena ir būtiski mazāka. Līdz ar to vienas sērijas (10 šāvienu) izmaksas treniņā būs no 1,10 līdz 2 eiro. Tik, cik maksās viens šāviens, piemēram, ar .308 kalibra ieroci.

CZ 457 THUMBHOLE mazkalibra ierocis.

Kā jau visiem CZ ieročiem arī šim vairāk nekā 90% sastāvdaļu ir ražoti tieši CZ rūpnīcā. Čehijā ražotajiem ieročiem ir auksti kalts stobrs, kas ir ļoti ilgmūžīgs. Tā diametrs ir vismaz 20 milimetru, un tas nozīmē, ka, arī intensīvi šaujot, tas tik ātri neuzsils. Stobra galā ir uzstādīts kompensators. Tāpat ierocim ir izņemama aptvere, bez kā moderns ierocis nav iedomājams.

Ir laba aizslēga darbība. Protams, tas sākumā šķitīs mazliet pastingrs. Uz aizslēga kārbas ir 11 mm prizma, kas ļauj uzstādīt dažādas tēmēšanas ierīces atkarībā no ieroča īpašnieka vēlmēm, iespējām un izmantošanas plāniem.

Ierocim ir regulējams sprūda mehānisma nospiediens. Regulēšanas amplitūda ir 11 līdz 14 ņūtoni, kas ir aptuveni 1,1 līdz 1,4 kilogrami.

Ieroča laide izgatavota no skaista lamināta. Tradicionāli ieroču laidēm tiek izmantots masīvkoks, taču lamināts ir daudz izturīgāks un mazāk pakļauts mitruma ietekmei. Ekspluatācijas laikā šāda laide deformēsies mazāk.

CZ 457 THUMBHOLE mazkalibra ierocis.

Laimīgajam loterijas uzvarētājam atliks saņemt ieroča iegādes atļauju un doties pie mums. Tradicionāli ieroci mēs nododam uzvarētājam mūsu veikalā Rīgā, Dzirnavu ielā 83. 

Mēs ar prieku palīdzēsim aprīkot ieroci ar tēmēšanas ierīci un citiem aksesuāriem, lai īpašnieks varētu vispirms doties uz policijas iecirkni ieroci reģistrēt un pēc tam uz šautuvi, atrastu tam vietu seifā un pēc tam jau lietotu ikdienā,” tā Arvids Baumanis.

Lai piedalītos ieroča izlozē, jums visam nākamajam gadam jāabonē žurnāls Medības ar pielikumiem vai bez, abonējot jānorāda, ka piekrītat piedalīties loterijā. 

CZ 457 THUMBHOLE mazkalibra ierocis.

Tas ir tik vienkārši! Ja arī veiksme būs kāda cita pusē, jūs iegūsiet fantastiskas tikšanās ar interesantiem cilvēkiem žurnāla lappusēs, nenovērtējamu pieredzi un zināšanas par medībām visa 2024. gada garumā. Un, protams, dāvanā būs 2024. gada kalendārs.

Loterijas atļaujas Nr. 7861.

Lasi oktobra žurnālā "Medības": 

  • Mārtiņš Dadeiks. Citiem skaidrot medību gudrības ir ļoti liela atbildība!
  • Justs Dzedons. Ko darīt un ko labāk nedarīt ar nomedīto briedi?
  • No kucēna par suni. Pusgads. Tuvojas pirmais pārejas vecums!
  • Zosis. Putns, kas nekad neatkāpjas
  • Kā medību mājas dīrūzi pārvērst atzītā mazjaudas kautuvē
  • Kā medījuma gaļa nokļūst pārtikas apritē
  • Šaušanas atbalsti. Kurš labāks?
  • Noskaidro, kāpēc šauj garām? Testējam stobra kameru Tactacam 6.0

Abonē žurnālu šeit

Žurnāla "Medības" oktobra numurs.