19. maijā veiksmīgi aizvadīts pirmais WhatsApp grupas "Asinspēdu suņi" sabantujs!

Reklāma
Pirmajā asinspēdu suņu sabantujā.

Bija sarunas, pieredzes apmaiņa, treniņi, paraugdemonstrējumi, jauka atmosfēra, veterinārārstes Silvas Grīnblates noderīga lekcija par pirmās palīdzības sniegšanu. Pasākums notika Melnsilā pie Wild’n’free, līdz ar to dalībnieki tika pie gardiem meža gaļas burgeriem. Asinspēdu entuziasts Justs Dzedons bija izlicis vairākas treniņpēdas gan jauniem, gan pieredzējušiem suņiem, dalījās savā pieredzē, sekoja arī medniekstāsti. Bija sabraukuši Bavārijas asinspēdu suņu saimnieki ar saviem kompanjoniem – gan pieredzējuši meklēšanā, gan arī iesācēji.

Tāpat piedalījās divi vācu asspalvainie putnusuņi, tā ir universāla šķirne – ļoti noderīga asinspēdu meklēšanā, viens vācu īsspalvainais putnusuns, kā arī viens somu špics, kas arī var sekmīgi meklēt ievainotu dzīvnieku. Ar savu asspalvaino putnusuni Drātiņu žurnāla Medības galvenā redaktore Linda Dombrovska rādīja suņa paklausības un darba spēju paraugdemonstrējumus.

WhatsApp grupas "Asinspēdu suņi" galvenais mērķis ir apvienot ievainotu dzīvnieku meklēšanas entuziastus, dalīties pieredzē, kā izaudzināt suni, kas būs labs meklētājs.

Noskaties veterinārārstes Silvas Grīnblates lekciju
par pirmās palīdzības sniegšanu žurnāla Medības YouTube maksas kanālā:

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.