Grāmatnīcu tīkls "Globuss" apkopojis pagājušās nedēļas pirktākās grāmatas. Grāmatu tops arī šoreiz visai daudzpusīgs - romāni, dokumentālā literatūra, grāmatas bērniem.

Atskatāmies uz grāmatnīcu "Globuss" un internetveikala www.eglobuss.lv aizvadītās nedēļas pirktāko grāmatu topu. 

"Globusa" desmitnieks: Nedēļas pirktākās grāmatas.

"Globuss" Top10 22.04.-28.04.

Grāmatnīcās "Globuss" pārdotāko grāmatu sarakstā parādījies populārās amerikāņu rakstnieces Dženiferas Linnas Bārnsas trešais romāns "Mantojuma spēļu" virknē - "Mantojuma ēnā" (izdevniecība "Latvijas Mediji", tulkojusi Dace Andžāne). Pasaulē esot pārdots jau vairāk nekā 3 miljoni sērijas grāmatu eksemplāru. Patiešām iedvesmojošs skaitlis grāmatai, kuras mērķauditorija ir jaunieši. Stāsts ir par negaidītu mantojumu, kurš nāk kopā ar nosacījumu. Tieši tur slēpjas āķis, kādēļ Eiverijai dzīve nekļūst vieglāka un vienkāršāka. Trešajā grāmatā jau līdz laimīgajam atrisinājumam palicis vien sprīdis - dažas nedēļas, kuras jānodzīvo Hotorna namā, lai pasaka pārvērstos īstenībā. Kā tad būs? Vai fināls kļūst par visas spēles esenci? Eiverijas izvēļu sarakstā ir mīlestība, nauda un vēlme nepazaudēt sevi. Vai ir pareizais ceļš, kā to nekļudīgi sasniegt? Jālasa, lai uzzinātu. 

Otra jaunpienācēja pārdotāko grāmatu sarakstā ir Tinas Braunas dokumentālā grāmata "Karaļnams. Patiesība un posts Vindzoru galmā" (izdevniecība "Latvijas Mediji", tulkojusi Alda Vāczemniece). 

Tīnas Braunas biogrāfiskais stāsts par britu karalisko ģimeni "Karaļnams: patiesība un posts Vindzoru galmā"

Skaidrs, ka britu karaliskā ģimene vienmēr ir uzmanības centrā. Te ir gan skandāli, gan traģēdijas, ko izlīdzina priecīgi notikumi un skaisti mīlestības stāsti - arī karaliskā ģimene ir tikai cilvēki. Katrs ar savām vājībām un talantiem. Par to arī šis stāsts - par viņiem visiem - gadrīz 700 lappusēs.

KONTEKSTS

Grāmatnīcas "Globuss" jau 30 gadus pazīstamas kā ārzemju grāmatu un kancelejas preču tirdzniecības tīkls ar 12 grāmatnīcām Latvijā un internetveikalu www.eglobuss.lv ar pasūtījumu piegādi visā pasaulē. Jau vairāk nekā 10 gadus "Globuss" ir populārā vācu rakstāmpiederumu ražotāja "STABILO'' oficiālais izplatītājs Latvijā, piedāvājot kvalitatīvu un oriģinālu sortimentu. "Globuss" ir ideāla pieturvieta grāmatu pasaulē tiem, kuri vēlas iepazīties ar mūsu profesionālo, pieredzējušo speciālistu izvēlētu – ārzemju un Latvijas izdevēju labāko un populārāko izdevumu klāstu. Aicinām ienākt pie mums, kad padomā konkrēts pirkums, un arī tad, kad ir pienācis brīdis apstāties skrējienā un izbaudīt mirkli sirsnīgā atmosfērā starp grāmatām.

Jaunākās grāmatas un kancelejas preces meklē šeit.