Pavasara sākumā Amerikā Minesotas štata Itaskas apgabalā vietējos iedzīvotājus pārsteidza vairāki sprādzieni. Kā vēlāk noskaidrojās, štata dabas resursu departamenta pārstāvji kopā ar mežsaimniekiem uzspridzinājuši vairākus nelikumīgi izvietotus medību torņus.

Sprādzieni bijuši tik spēcīgi, ka to vilni sajutuši pat vietējo māju iedzīvotāji. Lai arī torņu iznīcināšana ir bijusi pamatota un vajadzīga, cilvēki kritizē izvēlēto metodi, kas rada postījumu apkārtējai videi, jo torņu un sprāgstvielu pārpalikumi vēl ilgu laiku mētājušies mežā. Izvērtējot notikušo, dabas resursu departaments atzinis, ka šajā gadījumā dinamīts izmantots pretlikumīgi, un solījis rīkoties. Vietējie iedzīvotāji gan norāda uz negodīgu valsts iestādes dubultstandartu. Proti, ja šādi rīkotos ar iestādi nesaistīts cilvēks, soda sankcijas būtu tūlītējas un bargas.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.