Gan mednieku piederumu veikalos, gan tūrisma preču pārdotavās var iegādāties vienreizlietojamos roku un kāju sildītājus.

Savstarpēji tie atšķiras pēc izmēra un formas. Runājot par kāju sildītājiem, ir pēdām paredzētie, ko var ielikt zābakā kā papildu zolīti un kas silda pilnīgi visu pēdu, bet ir tādi, kas silda vien pirkstus – tie parasti sāk salt pirmie. 

Vienreizlietojamie sildītāji, ko var iegādāties gan mednieku piederumu veikalos, gan tūrisma preču tirdzniecības vietās.

Šis ir pavisam lēts īstermiņa risinājums – viens sildītāju pāris cenā variē no viena līdz diviem eiro un sildīs sešas līdz astoņas stundas. Tā bez lieliem finansiāliem ieguldījumiem var noskaidrot, vai šādi sildītāji pašam vispār šķiet efektīvi un patīk. Apsildāmas zeķes vai cimdi izmaksās daudz dārgāk un pašam sirds sāpēs vairāk, ja nauda būs iztērēta, bet izrādīsies, ka sasildīties nesanāk. Savukārt, ja pieredze ar vienreizlietojamiem sildītājiem ir pozitīva, var jau sākt domāt par apsildāma apģērba iegādi. Manā gadījumā izvēli par labu apģērbam nosvēra iespēja regulēt siltuma daudzumu, kā arī iespēja to vajadzības gadījumā izslēgt, ja pēkšņi kļūst par karstu. Turklāt kādā brīdī sāk kļūt apnicīgi vākt ārā no mašīnas izlietotos sildītājus, kas, šķiet, atrodas pilnīgi visur.

plusimīnusi
Lēts īstermiņa risinājumsPērkot bieži un lietojot ilgtermiņā, visticamāk, izmaksās dārgāk nekā zeķes vai cimdi ar apsildi
Pieejami daudzos veikalosNav iespējams regulēt apsildes stiprumu
Nav jādomā par akumulatoru uzlādi pirms lietošanas – attaisi paciņu un sildiesNav iespējams ieslēgt vai izslēgt pēc vajadzības

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.