4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, mani ceļi veda uz Bārbeles pusi, kur MK "Bārbele" organizēja jau otro medību ralliju. Turklāt šogad vairs ne vien saviem kolektīva biedriem, bet arī komandai no kaimiņu kolektīva.

Medību rallijs 2024.
Medību rallijs 2024
Reklāma

Medību rallijs ir pasākums, kas imitē medību procesu un apvieno orientēšanos, atjautību un izturību. Šajā sacensību formātā dalībnieki veido komandas un sacenšas, iegūstot pēc iespējas vairāk punktu. Katrai komandai jāizpilda dažādi pārbaudījumi, kas saistīti ar medību procesiem. 

Diena Bārbelē izvērtās intensīva, aizraujoša, prasot ne vien labu fizisko sagatavotību un erudīciju, bet arī izpratni par medībām un aktuālo dažādos ar medībām saistītos jautājumos. Pats galvenais – šis ir pasākums, kas ne vien saliedē medību kolektīva biedrus, bet arī spodrina mednieka tēlu.

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.