Lieliska kvalitāte, mazs izmērs. Tās ir divas galvenās īpašības, ar ko izceļas Swarovski CL sērijas binokļi. Saliekami, ieliekami kabatā, vienlaikus, par spīti mazajam izmēram, nodrošina arī izcilu optisko kvalitāti. Šīs sērijas binokļi piedāvā maksimālu vērošanas komfortu, it īpaši, ja jāvēro objekts ilgāku laiku, jo ierīce nav smaga un perfekti ieguļas plaukstā. Binokli var pieregulēt savām redzes īpatnībām, kā arī to var izmantot cilvēki, kas lieto brilles.

Swarovski CL Pocket 10x25

Swarovski CL sērijas binokļi ir nelieli, ērti ieguļas plaukstā, var ielikt arī kabatā, un vienlaikus tiek nodrošināta lieliska attēla kvalitāte.

Pārsteidzošs ir CL Pocket 10x25 binoklis, kas, par spīti savam nelielajam izmēram – 110 mm garumā, 46 mm augstumā un 98 mm platumā, ar 350 g svaru – nodrošina pietiekami lielu, proti, desmit reižu palielinājumu. Redzeslauks šim mazajam binoklim ir 98 m/1000 m. Protams, tā kā izejošā lēca ir samērā neliela, arī gaismas caurlaidība ir vien 88%, bet patiesībā tas ir tikpat vai pat vairāk, nekā piedāvā citi zīmoli ar lielākām lēcām. Attēla kvalitāti un gaismas caurlaidību nodrošina tieši Swarovski izmantotās tehnoloģijas un lēcu pārklājums. Šim binoklim krēslas faktors ir 15,8. 

CL Pocket 10x25

Komplektā saņemsiet arī ērtu somiņu, siksniņu, kā arī vāciņus lēcām. Cena 890 eiro.

CL Companion Nomad 10x30 B

Neliels, stilīgs, kvalitatīvs, bet cena patiesi atbilstoša Swarovski kvalitātes standartiem. CL Companion Nomad 10x30 B.

Ja gribas kaut ko stilīgāku, elegantāku un vienlaikus arī funkcionālu, ir vērts aplūkot CL Companion Nomad 10x30 B. Ar šo nelielo binokli būs iespējams saskatīt visniansētākās detaļas, un iespaidīgais desmit reižu palielinājums šādā nelielā ierīcē atvieglo vērošanu. Šis ir patiešām neliels binoklis ar īpašu dizainu, tas sver tikai 500 gramus, tādēļ noderēs ne tikai dabas vērošanai, bet arī medībām, nodrošinot, ka uz medību torni vai medībās ar pieiešanu līdzi nav jānēsā smagas, milzīgas optiskās ierīces. Jāsaka uzreiz, ka cena šim binoklim ir atbilstoša Swarovski kvalitātes standartiem, proti, 2940 eiro, bet komplektā nāks siksniņa, somiņa, lēcu aizsargvāciņi. Šim binoklim redzeslauks ir 108 m/1000 m, redzes leņķis – 6,2 grādi. Ar 90% gaismas caurlaidības šis būs arī efektīvs rīks krēslas apstākļos. Binokļa krēslas faktors ir 17,3.

CL Companion Nomad 10x30 B

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.