Pēdējos gados Latvijā strauji pieaugusi interese par pārgājieniem, kuriem bez distances veikšanas un dabas baudīšanas ir vēl kāda pievienotā vērtība.

Tas mudināja uzņēmēju Gustavu Gotautu un treneri Olafu Štrodahu organizēt Latvijā pirmo pārgājienu ar finanšu pratības ievirzi Daudz naudas

Tā dalībnieki gar Garezeriem Ādažu novadā ne vien nogāja 10 kilometru distanci, bet arī ar ceļabiedriem dalījās pieredzē, kā izdevies pārvarēt finansiālus šķēršļus savā uzņēmējdarbībā, kas nav izdevies un kas ir, kādus jaunus mērķus apņemas sasniegt. 

“Mani vērojumi liecina, ka daudzi sev noteikuši noteiktu limitu, cik lieli varētu būt viņu mēneša, gada ienākumi, bet praksē esmu pārliecinājies, ka līdz ar domāšanas maiņu – atļaujot sev gūt vairāk naudas, šī barjera zūd. 

Būšana kustībā vairo katra iekšējo enerģiju, tāpat iespējams vairot naudas enerģiju,” ir pārliecināts uzņēmējs Gustavs Gotauts.

Pārdomām bagātu gājienu var īstenot arī vienatnē, bet, esot kopā ar līdzīgi domājošajiem, var izmantot iespēju iepazīties, apmainīties ar kontaktiem.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.