Nedēļas nogalē visi interesenti un, protams, arī makšķernieki aicināti uz ikgadējiem Vimbu svētkiem Bauskā, bet arī citviet ir plānoti daudzveidīgi pasākumi.

Reklāma

Vimbu svētki Bauskā

20. aprīlī no pulksten 11 līdz 16 Mūsas labajā krastā pie Bauskas pilsētas stadiona notiks tradicionālie Vimbu svētki. Tos aizsāks ar labas gribas makšķerēšanas sacensībām. Dalībnieku reģistrācija notiks svētku dienā pirms starta. Lai reģistrētos, jābūt derīgai makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartei, kā arī personu apliecinošam dokumentam – ID kartei vai pasei. Labas gribas makšķerēšanas sacensību dalībniekus ik gadu apbalvo sešās kategorijās: balvu saņem trīs brangāko vimbu pievilinātāji, vecākais un jaunākais dalībnieks, kā arī veiksmīgākā dāma jeb Copes pavēlniece.

Kamēr copes entuziasti ļausies makšķerēšanas priekam, citi svētku svinētāji no pulksten 11 varēs baudīt Latvijā pazīstamu mūziķu uzstāšanos, izzinošas spēles, radošas nodarbes, iepirkties mājražotāju tirdziņā un baudīt pavasari.

Pasākumi arī citviet

No 19. līdz 21. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā lielākā autoindustrijas izstāde Baltijā Auto 2024. Tajā varēs aplūkot jaunas automašīnas un komerctransportu, auto remonta instrumentus, servisa iekārtas, rezerves daļas un apkopes līdzekļus.

20. aprīlī no plkst. 10 līdz 16 Ādažos, Līgo laukumā, stādu tirdziņš. Piedāvājumā stādi un viss, kas saistīts ar zemes darbiem.

20. aprīlī Liepājas Pētertirgū norisināsies Lielais pavasara gadatirgus. Tajā varēs iegādāties stādus, pārtikas preces, amatnieku darinājumus un daudz ko citu.

20. aprīlī plkst. 10 Cīravas kultūras namā meistarklase Pītie stādi – dzīvie dārza dekori. Pieteikties pa tālruni 25412434.

21. aprīlī plkst. 10 Rucavas saieta namā lielformāta vizbulīšu meistarklase ar Lailu Luzeri. Pieteikties pa tālruni 25912118.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.