Tagad, sākoties siltajai sezonai, telefona lietošana medībās var nebūt tik aktuāls jautājums, lai noteiktu suņa atrašanās vietu, bet lietainos un vēsākos laikapstākļos tas var radīt lielas neērtības.

Reklāma

Tamdēļ mednieku ērtībai – pults ar fiziskām pogām, izsekošanas funkciju līdz divdesmit suņiem, kas lieti noderēs medību kolektīviem, un suņa izsekošana līdz pat 15 km! Tas viss mazā, kompaktā ierīcē ar akumulatora darbības laiku līdz 25 h.

Redzi suni 15 km

Kaklasiksna ir aprīkota ar augstas jutības GPS, kas mūsu platuma grādos darbojas, ar triju sekunžu intervālu sūtot signālu uz pulti. Savukārt pults, kas darbojas ar 2x2200 mAh litija jonu akumulatoriem, ir aprīkota ar elektronisko kompasu, kas norāda suņa atrašanās vietu līdz pat 15 km attālumam. Vadības kontroles funkciju būs iespējams izmantot līdz triju kilometru attālumam, raidot sunim uz apkakli vibrācijas. Raidītais signāls no siksnas uz pulti norādīs, vai suns atrodas kustībā vai miera stāvoklī.

Papildu interesanta funkcija būs virtuālais žogs, ar iespēju atzīmēt virtuālo teritoriju – sunim to šķērsojot, īpašnieks saņems paziņojumu. Precīzā GPS lokācija aprēķinās aptuveno maršrutu, lai nokļūtu pie suņa.

Medību kolektīviem draudzīgs risinājums

Ierīce darbojas divos veidos. Ja vēlies doties suņa virzienā, jāizmanto vadības pults – tā tevi novirzīs pie GPS siksnas, raidot ik pēc trim sekundēm informāciju, kur atrodas suns. Ja vēlies redzēt savu un pārējos kolektīva suņus, tad būs jāizmanto bezmaksas lietotne telefonā, tajā būs pieejama karte ar atzīmēm par pārējiem lietotnē pievienotajiem suņiem – to var būt līdz pat divdesmit!

Komplektācija

Standarta komplektācijā būs jaudīga kaklasiksna, kuras svars 280 g, un barošanas avots – 3500 mAh akumulators, kas nodrošina darbību līdz 30 h; tālvadības pults ar ļoti izturīgu ekrānu un ūdensdrošu korpusu, tās svars 250 g, aizmugurē klipsis, ar ko pieāķēt pulti pie kabatas vai kādas siksnas, aprīkota ar 2x2200 mAh litija jonu akumulatoriem un magnētisko lādētāju, antenu un diviem uzgalīšu komplektiem.

Raksts sagatavots sadarbībā ar Stobrs.lv veikalu medniekiem.

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.