Pat tad, ja viss nepieciešamais medībām jau iegādāts, vienmēr var iegriezties veikalā "Huberts" un iepazīties ar tā piedāvātajiem jaunumiem.

Klusinātāji ERA Silencer

Klusinātāja devums medību procesā ir neatsverams. Tas ir mazāks trokšņa piesārņojums tuvējā apkārtnē, tiek saudzēta paša mednieka, arī suņa dzirde un, protams, krietni samazinās sajūtamais atsitiens šāviena laikā. Ražotāja ERA Silencer produkti ir radīti Vācijā. Piedāvājumā ir vairāki modeļi, kas savstarpēji atšķiras gan ar ierīces materiālu, gan stiprinājuma sistēmu. Ir divi alumīnija klusinātāji (SOB1), viens skrūvējams uz M15x1, otrs uz – M14x1 vītnes. Kā norāda pats ražotājs, tie spēj slāpēt līdz pat 32 decibelu skaļu troksni. Tad ir modeļi no nerūsējošā tērauda (SOB2S), arī cenas izteiksmē nedaudz dārgāki. Šie pieļauj intensīvāku šaušanu, klusinātājam nepārkarstot, kā arī spēj slāpēt līdz pat 31 decibelu skaļu troksni. Vienam no SOB2S modeļiem ir pieejama ātrā stiprinājuma sistēma LOC. Tas nozīmē, ka klusinātājs piestiprināms un noņemams no stobra ar īsu pagriezienu, nevis ilgu skrūvēšanu. Tiesa, lai šo sistēmu lietotu, atsevišķi ir jāiegādājas stobra vītnes pārveidotājs. Labā ziņa ir tā, ka, uzskrūvējot atbilstošus pārveidotājus diviem ieročiem ar atšķirīgām vītnēm, abiem būs iespējams lietot vienu un to pašu klusinātāju ar LOC sistēmu.

"ERA Silencer" klusinātājs.

Specifikācijas

 • Kalibrs: 7,62 mm/.30
 • Vītnes izmērs: M14x1, M15x1
 • Diametrs (mm): 50 (SOB1), 51 (SOB2S)
 • Garums (mm): 235
 • Stobra pagarinājums (mm): 145 (SOB1), 105 (SOB2S)
 • Svars (gramos): 387 (SOB1), 520 (SOB2S)

Sarkanā punkta tēmēklis Delta Minidot III

Budžeta klases tēmēklis ar automātisku punkta spilgtuma regulāciju. Tas ir, ierīce ar sensora palīdzību nosaka apkārtnē esošos gaismas apstākļus un atbilstoši tiem pati regulē tēmēšanas punkta spilgtumu. Ja tas nešķiet ērti, spilgtumu var regulēt arī manuāli. Punkta izmērs ir trīs MOA, pati ierīce ir viegla un kompakta, stiprināma uz Picatinny sliedes.

Sarkanā punkta tēmēklis "Delta Minidot III".

Specifikācijas

 • Attēla palielinājums: 1 x
 • Punkta izmērs: 3 MOA
 • Izmērs (mm): 51,7 x 30 x 29
 • Svars (g): 35
 • Vertikālais regulējums: ±120 MOA

Arxus zābaki

"Arxus" zābaku kopšanas līdzeklis.

Viens no veikala Huberts aktuālākajiem jaunumiem ir četri Arxus zābaku modeļi. Tas ir Zviedrijas uzņēmums, kas specializējas tieši medību zābaku ražošanā. Paņemot tos rokā, pirmajā mirklī izbrīna zābaku virsējā kārta, tā šķiet nedaudz taukaina. Izrādās, zābaki veidoti no dabiskā kaučuka, kas gādā par ilgmūžīgumu. Lai virsējā kārta neplaisātu, tā ir jākopj ar tam paredzētu Arxus kopšanas līdzekli. Zābaku stulma augšpuse nošūta ar ādu, lai izvairītos no iekšējā un ārējā slāņa dalīšanās. Zole sastāv no sešiem atsevišķiem slāņiem, kas nodrošina amortizāciju, ērtību un labu saķeri ar reljefu. Visi četri modeļi savstarpēji atšķiras ar aizdares veidu un novietojumu un neoprēna oderes biezumu. Kā stāsta veikala pārstāvis Armands, pateicoties aizdarei, šie zābaki būs piemēroti arī cilvēkiem ar platākiem kāju ikriem.

Modelis "Primo Nord LW" ar neoprēna oderi piecu milimetru biezumā.
Modelis "Primo Nord Zip" ar neoprēna oderi četru milimetru biezumā.
Modelis "Pioneer Nord" ar neoprēna oderi trīs milimetru biezumā.
Modelis "Primo Nord" ar neoprēna oderi trīs milimetru biezumā.

Pusautomātiskā karabīne Winchester SXR2 Stealth

Mēdz teikt, ka pusautomātiskās karabīnes priekšrocības vislabāk izdosies novērtēt tieši dzinējmedībās, taču ierocis būs piemērots arī mierīgākiem medību apstākļiem. Ierocim ir tumši zaļa kompozīta laide. Vai tas ir pluss vai mīnuss, lai spriež katrs pats – laidi būs mazāk žēl sabojāt, vajadzības gadījumā arī lētāk nomainīt, bet, paņemot ieroci rokās, jūtams ļoti izteikts masas pārsvars uz pastobri. Atšķirībā no citiem līdzīgiem modeļiem šim ierocim aptvere ir pilnībā atdalāma. Noderīgs bonusiņš ir jau iestrādāta M14x1 klusinātāja vītne stobra galā un Picatinny sliede optiskā tēmēkļa stiprināšanai. Ieroča komplektā pieejamas arī starplikas, ar kuru palīdzību var regulēt laides leņķi.

Winchester SXR2 Stealth

Specifikācijas

 • Kalibrs: .30-06 Springfield
 • Vītne: M14x1
 • Aizslēga kārba: alumīnija
 • Laide: zaļš kompozīts
 • Svars: 3,3 kg
Noderīgs bonusiņš ir jau iestrādāta M14x1 klusinātāja vītne.
"Picatinny" sliede optiskā tēmēkļa stiprināšanai.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.