Kā jau tradicionāli ierasts, Latvijas labāko staltbriežu piebaurotāju komanda startēja Polijā rīkotajā Eiropas čempionātā, kas šogad notika 18. maijā.

Reklāma

Staltbriežu piebaurošana ir ļoti nozīmīgs medību veids, un labākos Eiropas baurotājus kopā aicina uz Eiropas čempionātu jau daudzus gadus. Latvija ir viena no staltbriežu piebaurošanas valstīm ar diezgan spēcīgu komandu.

Latvijas komanda piedalījās Eiropas čempionātā staltbriežu piebaurošanā.

Šogad čempionāts notika Polijā un papildus sacensībām bija ļoti plaša programma. Latvijas komandu pārstāvēja pieci cilvēki – Oskars Treilihs, Kaspars Lārmanis, Oskars Kalniņš, Jānis Puriņš un Raimo Jansons.

Papildu atrakcija bija starptautiskās sacensības staltbriežu trofeju vērtēšanā, kur pirmo vietu ieguva mūsu pārstāvis Kaspars Lārmanis.

Mūsu komandas vadītājs Oskars Treilihs norāda: “Kopumā komanda startēja cienīgi, ņemot vērā ļoti lielo konkurenci. Kaspars ieguva 20. vietu, Oskars – 17., bet Jānim 15. vieta. Šogad starts bija labāks nekā pagājušajā gadā. Esam trenējušies, komanda bija gatava, bet mazliet pietrūka veiksmes. Mednieku festivālā Minhauzens rīkosim Latvijas čempionātu.”

Skaties video!

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.