Valsts meža dienests aicina medniekus savlaicīgi atjaunināt lietotni “Mednis”. Tas samazinās iespēju nokļūt situācijās, kad nomedīto dzīvnieku nav iespējams reģistrēt nomedīšanas vietā vai nosūtīt informāciju Valsts meža dienestam tikai tādēļ, ka viedierīcē uzstādīta novecojusi lietotnes versija.

Reklāma

Jaunajā mobilās lietotnes "Mednis" 2.3.0 versijā iekļauti šādi uzlabojumi:

  • kartē pievienots tiešsaistes datu slānis "ĀCM skartie pagasti";
  • ja medību iecirknis pārklājas ar ĀCM skarto pagastu, noņemts traucējošais krāsojums kartes datu slānim "Medību iecirkņi";
  • palielināta atrašanās vietas koordinātu noteikšanas pielaide (no 20 uz 30 metriem);
  • veikti citi uzlabojumi un kļūdu labojumi.

Lietotne “Mednis” bez maksas pieejama gan Android, gan Apple iOS ierīcēm un lejupielādējama tieši tāpat kā jebkura cita mobilā aplikācija.

Gadījumā, ja rodas sarežģījumi vai jautājumi par lietotni “Mednis”, mednieki var izmantot iespēju sazināties ar Valsts meža dienestu, izmantojot e-pastu atbalsts@vmd.gov.lv. Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par lietotni atrodami Valsts meža dienesta mājaslapā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.