Piedāvājam noskatīties žurnāla "Medības" YouTube kanālā publicētos videosižetus – pieredze, pārdomas, padomi. Kas zina – varbūt kāds vērtīgs padoms noder arī tev.

Reklāma

Kādā veidā Mednis izseko medniekus un kāpēc

Šauj garām! #230 epizode 

Runājam ar Alīnu Čeksteri – LVM sistēmanalītiķi, kura ir savās rokās izauklējusi lietotni Mednis. Alīna apgalvo, ka galvenais mērķis ir padarīt lietotni

pēc iespējas draudzīgāku lietotājam. Par problēmām, par risinājumiem, laužam dažādus mītus, kā arī iegūstam daudz noderīgas informācijas.

Eksperimentējam. Tēmēkļi dzinējmedībām un individuālās medībās, šaujot uz skrejošu mērķi 

Namejs un Andris devās uz Mārkulīču šautuvi, lai paeksperimentētu ar dažādiem tēmēkļiem, šaujot uz skrienošu mērķi tuvās distancēs. Tā ir ne tikai laba iespēja patrenēties, bet arī saprast, ar ko atšķiras dažādi optiskie tēmēkļi – kādas priekšrocības, kādi mīnusi.

Daži praktiski padomi. Kas jāievēro, uzstādot meža kameru, lai nebūtu kļūdu

Testam no GPSPRO saņēmām Nite Force ONLINE LIVE 360 GREEN kameru ar saules paneli. Te daži noderīgi padomi, kā to uzstādīt, lai pēc tam pašam būtu mazāk problēmu. Attieksies arī uz citām kamerām!

No medījuma jāpagatavo pilnīgi viss! Sirsnīgie salāti – mednieku rasols.

No dabas līdz galdam #5

Katram medniekam jāspēj pagatavot visu, ko no meža var atnest – nu gandrīz. Medījums ir ļoti ekskluzīva lieta, un katrs grams, ko izmet ārā, ir tā nepamatota neizmantošana. Sintija Dozberga kopā ar Wild’n’Free saimnieku Justu Dzedonu runājas par medībām un kopā gatavo kaut ko dikti garšīgu.

Vakars kopā ar Pulsar Merger.
Mežacūkas, zaķu uzbrukums un brieži

Pāris stundu medību platībās ar Pulsar Merger XP50
LRF atklāj daudz interesantu lietu. Izrādās, ka zaķu ir
daudz vairāk, nekā domājam. Ar termokameru ļoti labi
cūku barā var saskatīt mazos sivēnus, kā arī redzēt, kad to nav.

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.