Kas ir tas, kas velk mūs uz mežu? Paskaidrot to cilvēkam, kas nekad to nav sajutis, ir ļoti grūti. Pat ja ir slikti laika apstākļi, esi noguris, visi nokaitinājuši, ģeopolitiskā situācija rada depresiju, mežs ir vieta, kur no tā visa kaut vai uz brītiņu paglābties.

Grūti arī ir paskaidrot, ka nav obligāti kaut kas jānomedī. Ir vienkārši jābūt cerībai, gaidām un iespējai. Jo nekad jau nevar zināt, nekad nevar paredzēt – varbūt parādīsies kaut kas interesents un unikāls, pat ja neesi noskaņots spiest sprūda mēlīti. Jā, tieši cerība un gaidas ir tas, kas padara mūs atkarīgus no medībām un meža.

Cerība ir arī tā, kas ikdienā liek kustēties un iet uz priekšu, pat tad, kad nav spēka, pārņēmis nogurums un ideju izsīkums. 

Sagraut cilvēku, kuram vēl ir kripatiņa cerības, nav iespējams! 

Laikā, kad apkārt ir daudz nezināmā, daudz jautājumu, kad brīžiem šķiet, pasaule jūk prātā, novēlu visiem mūsu lasītājiem, atbalstītājiem, faniem un arī sūrākajiem kritiķiem – lai sirdī vienmēr paliek cerība uz kaut ko labāku, gaišāku un siltāku. Vienmēr no meža var iznākt vēl lielāks briedis, vēl lielāks alnis un lielāka stirna. Galvenais, lai ir iespēja izvēlēties, lēmumu tad arī varēs pieņemt atkarībā no situācijas, apstākļiem un vajadzības.

Šis ir laiks, kad vēlos pateikt visiem lielu paldies par atbalstu, ko žurnāla Medības komanda jūt ik uz soļa. Paldies par to, ka lasāt, skatāties, uzdodat jautājumus, norādāt uz nepilnībām, iesaistāties diskusijās un dodat mums jaunas idejas. Žurnāls bez sava lasītāja būtu vienkārši makulatūra! Arī šogad abonēšanas kampaņas laikā sajutām, ka esam vajadzīgi, ka mūs lasa un lasīs. Mēs no sirds novērtējam katru jaunu ideju, uzdotu jautājumu, arī mūsu lasītāju stāstus.

Iepriekšējais gads, kā tas ir parasti, paskrējis vēja spārniem. Šķiet, tikko bija janvāris un nu jau decembris klāt, kad rakstu šīs rindas. Ir kopā izveidoti divpadsmit žurnāla numuri un trīs pielikumi. Bez manas komandas tas nebūtu iespējams, tādēļ vissiltākie laba vēlējumi un milzīgākie paldies rakstu rakstītājiem Indulim, Katei, Emīlijai, Egilam un Sintijai, satura veidotājiem Oskaram un Ivaram, konsultantiem Namejam un Gatim, kā arī Astrīdai, kura neļauj mums izskatīties muļķīgi, un Ārim, kurš mūsu domas un idejas skaisti saliek uz papīra. Lai visiem veselība, iedvesma un neizsīkstoša cerība!

Laimīgu jauno gadu!

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.