Antigravitācijas tehnoloģija zināma jau vismaz vairākus gadu desmitus, vismaz tiem, kuri vēlas iegūt patiesu informāciju un zina, kur to meklēt. Lai gan šajā gadījumā jāuzsver, ka vispār jau kaut kas tāds iespējams tikai pilnībā izredzētajiem, jo visi ar šo projektu saistītie dati joprojām esot uz visstingrāko noslepenoti. Bet katrā ziņā ir zināms, ka viens no antigravitācijas pētīšanas pionieriem ir Otis Karrs, un tieši viņš licis saprast, ka antigravitācijas tehnoloģija nav ne fantastika, ne vēl jo mazāk nezin kāda sazvērestības teorija, jo tai esot piemeklējami pietiekami būtiski pierādījumi.

Savukārt nesen Mičiganas universitātes pētnieku komandas veiktajā jaunākajā pētījumā konstatēts, ka kādā brīdī ASV valdībai un tās specdienestiem jau itin ierastā manierē nezin kur pilnībā bez pēdām pazudis... 21 triljons (!) dolāru, un par to izlietojumu nav atrodama neviena puslīdz saprotama atskaite. Katrā ziņā neatkarīgi ļaudis jau sen cēluši trauksmi saistībā ar to, ka šī amerikāņu nodokļu maksātāju nauda izmantota dažādām nereģistrētām un nelegālām programmām, par kurām valdībā neviens neko nezina un līdz ar to arī nevar tur neko kontrolēt. Pausts uzskats, ka ar šādu melno budžetu amerikāņu militāristi un specdienesti veido kaut kādu savdabīgu neredzamo civilizāciju ar tai piemītošām, praktiski neierobežotām iespējām piesavināties un tērēt gigantiski lielus līdzekļus. Un tā katrā ziņā esot pat ievērojami labāk tehnoloģiski attīstīta par to pasauli, kuru ļauts pārzināt pārējai sabiedrībai, jo tās slepenie locekļi allaž laikus meklē, atrod un izseko jebkuru zinātnieku, kuram ienācis prātā uzradīt kādu jaunu efektīvu tehnoloģiju, lai tādējādi to dabūtu tikai savā īpašumā un nepieļautu tā “nekontrolētu” ieviešanos pārējo ļaužu sabiedrībā.

Un antigravitācijas tehnoloģija bez vismazākās šaubīšanās iekrīt tieši šajā izgudrojumu kategorijā, kas nepakļaušanas gadījumā var gluži noteikti apdraudēt slepenās elites pastāvēšanu. Un ir virkne nopietnu speciālistu, pietiekami augsta līmeņa politiķu, bijušo militārpersonu un dažādu slepeno programmu dalībnieku, kuri nav baidījušies šo un to pastāstīt par lietām un parādībām, par kuru lieciniekiem viņiem nācies kļūt.

Piemēram, viens no tādiem ir uzņēmuma Lockheed Martin, kas nodarbojas ar kosmiskajām un tā dēvētajām aizsardzības tehnoloģijām, direktors Stīvs Džastiss, kurš visnotaļ atklāti pastāstījis par tehnoloģijām, kuras savulaik redzējis pats savām acīm un ar kurām strādājis. Un viņš paudis, ka šīs slepenās tehnoloģijas par vairākām paaudzēm apsteidzot tās, kuras cilvēce pazīst mūsdienās, proti, runa ir pamatā par noslēpumainiem lidaparātiem, kas ārkārtīgi līdzīgi leģendārajiem NLO. Džastiss teicis: “Tie imitē tās iespējas, kas novērojamas saistībā ar nezināmiem lidojošajiem objektiem, pamatā ar tādas kustības sistēmas palīdzību, kas spēj izmainīt laiktelpu...” Un tas katrā ziņā izklausās vairāk nekā nopietni un iespaidīgi...

Bet vēl ir vērts mazliet atgriezties pie jau pieminētā Ota Karra, kurš bija viens no Nikolas Teslas protežē un kuru uzskata par savam laikam ārkārtīgi inovatīvu tehnoloģiju radītāju, un runa allaž ir par tā dēvētajiem lidojošajiem šķīvīšiem ļoti līdzīgiem lidaparātiem. Tostarp zināms, ka viņš savulaik arī veicis dažādas pārsteidzošas publiskas demonstrācijas, kuras sponsorēja bagāti un ietekmīgi ļaudis, nereti piešķirot viņa pētījumiem un darbiem neskaitāmus miljonus. Un tad, protams, ir jājautā: vai patiešām ietekmīgi ļaudis uzticētos cilvēkam, ja viņš nebūtu guvis ievērojamus rezultātus? Turklāt pilnībā droši esot zināma arī viena no viskvēlākajām viņa iecerēm: 1959. gada 7. decembrī ar paša izgatavotu lidaparātu veikt sekmīgu lidojumu uz Mēnesi.

Saistībā ar šo Karra “lidojošo šķīvīti” ufologu aprindas paudušas, ka to darbinājis mākslīgi radīts gravitācijas lauks, kas neizmanto degvielu, jo enerģija caur elektromagnētisma spēku saņemta no Saules. Tāpat vēstīts, ka šādu tehnoloģiju pieņemts dēvēt par “Ultrona elektrisko akumulatoru”. Taču esot sanācis tā, ka divas nedēļas pēc pēdējā izmēģinājumu lidojuma Karra projekts pēkšņi apturēts un slēgts, jo ieradušies federālie aģenti un konfiscējuši visas iekārtas un attiecīgo dokumentāciju, vienlaikus apgalvojot, ka, viņuprāt, šāds Karra projekts draudējis pilnībā sagraut ASV... finanšu sistēmu.

Vēl mazliet vēlāk pret Karru esot safabricēta arī konkrēta apsūdzība par it kā nozagtiem 50 000 dolāru, viņu arestēja, noteica prāvu drošības naudu, kuru viņš kā valsts ierēdņu aplaupīts nespēja samaksāt, līdz ar to viņš nevarēja nekādi ietekmēt tiesnešu rīcību un rezultātā saņēma notiesājošu spriedumu ieslodzījumam uz 14 gadiem, kurus viņš arī esot pilnībā atsēdējis. Bet pēc iznākšanas no cietuma viņš vispār pazudis no redzesloka, un par šo viņa dzīves atlikušo periodu neesot zināms praktiski nekas. Katrā ziņā viņš vismaz mierīgi nodzīvoja līdz savai dabiskajai nāvei, savukārt viņa izgudrotā antigravitācijas tehnoloģija tā arī nekļuva par visas cilvēces ieguvumu.

Jaunajā žurnālā "Planētas Noslēpumi" lasi:

 • Nenotikušie pareģojumi: šķietami pārliecinošas fantastu, futurologu un zinātnes speciālistu prognozes, kuras nav piepildījušās.
 • Dzīvība vai apziņa: vēl nav droši noskaidrots, kas bija pirmais – dzīvība vai apziņa.
 • Inkubi: savdabīgie viņpasaules vēstneši, kas upurus apciemo miegā, jo īpaši sievietes.
 • Senatne un NLO: pētniekiem vairs nav šaubu, ka tālā senatnē Zemi apciemojuši citplanētieši.
 • Dzīvība kosmosā: zinātne aizvien pārliecinošāk tuvojas oficiālai atziņai, ka kosmosā varētu eksistēt arī citas saprātīgas dzīvības formas.
 • Everesta upuri: zemeslodes augstākā virsotne paņēmusi daudz cilvēku dzīvību.
 • Kā tapuši ceļi: ceļu izveidošanās vēsture.
 • Karš bīda zinātni: īpaši zinātnes izgudrojumi, kas radušies tieši karadarbības interesēs.
 • Eduards Ševardnadze: vēl viens gruzīns pie PSRS vadības stūres, tiesa, tikai neilgu laiku pirms impērijas sabrukšanas.
 • Katoļu svētā pedofīlija: apsūdzības bijušajam pāvestam Jānim Pāvilam II.
 • "Genderu" uznāciens: uzbāzīgais dabisko dzimumu noliegšanas terors turpinās.
 • Padomju miljonāri: izrādās, PSRS patiešām bijuši reāli pagrīdes miljonāri.
 • Staļina sievietes: boļševiku tirāna mūžā bijušas piecas sievietes, kuras spējušas ļoti nopietni viņu ietekmēt.
 • Dīvainais jūras vilnis: kāds savdabīgs dabas fenomens, kas regulāri atkārtojas vienā un tajā pašā vietā un izpausmē.
Zurnāla "Planētas Noslēpumi" novembra numurs.

Abonē jauno žurnālu šeit.