Dažviet vēl joprojām kristiešu Bībelē sakompilētās seno jūdu hronikas turpina uzlūkot kā reliģiskus dokumentus, kuros iekļauti nezin kādi īpašie morāles principi un “Dieva mācības”.

Reklāma

Tostarp gluži tā jau sen nedomā pat galvenajā kristietības midzenī Vatikānā, un par to liecina fakts, ka itāļu reliģiju pētnieks Mauro Biglino, kurš ir arī oficiālais Vatikāna Bībeles tulkotājs, nācis klajā ar pilnībā jaunu skatījumu uz šiem seno jūdu tekstiem. Viņa teorija pauž, ka šie vēsturiskie dokumenti pārliecinoši vēstī par cilvēka rašanos un ciešo saistību ar... citplanētiešu civilizācijām.

Viena no Biglino interesantākajām idejām pauž, ka Bībelē iekļautie teksti apliecina: cilvēkus radījusi un ģenētiski modificējusi kāda attīstīta ārpuszemes rase, izmantojot viņu pašu ģenētiku, uz Zemes jau mītošo primātu ģenētiku, un šis eksperiments veikts jau uz Zemes. To apstiprinot daudz dažādu pieminējumu saistībā ar cilvēka radīšanu atbilstoši jūdu Dieva līdzībai, kā arī par tiešu citplanētiešu un šumeru saikni.

Daudz uzmanības Biglino veltījis arī apgalvojumam, ka Bībeles kompilācija skaidri paužot: dievi mēdz mirt tieši tāpat kā visi cilvēki. Tas interpretēts kā norādījums uz to, ka cilvēka radītāji arī bijušas mirstīgas būtnes. Vēl vairāk, Bībeles dokumenti izskaidro arī to, ka cilvēki izveidoti no savu radītāju DNS, un to var vistiešākajā veidā interpretēt kā ģenētisku manipulāciju. Tāpat Bībelē iekļautas atsauksmes uz gigantu rasi un pat skaidri norādīts, kur iespējams uzmeklēt tās eksistēšanas apliecinājumus. Un Biglino piedāvājis arī jaunu interpretāciju saistībā ar eņģeļiem, kas minēti Bībelē. Viņaprāt, tās nav nekādas garīgās būtnes, bet gan citplanētiešu civilizācijas pārstāvji, vēstneši.

Sava vēstījuma noslēgumā Biglino piedāvājis pilnībā jaunu skatījumu uz kristiešu Bībeli un tajā iekļauto saturu, un tas saistīts ar jaunajām, interesantajām interpretācijām, kas balstītas zinātniskajos un vēsturiskajos faktos, kā arī viņa paša pētījumos saistībā ar Bībeles tekstu tulkojumiem. Un nav svarīgi, kam šeit katrs tic vai netic, kam piekrīt un kam nevēlas piekrist, svarīgākais tomēr ir tas, ka tagad jau no paša Vatikāna faktiski oficiālā kārtā nāk ideja par to, ka cilvēku rašanās citplanētiešu civilizāciju apzinātas darbības rezultātā kļūst aizvien apjēdzamāka. Un laikam jau svarīgākais šeit ir tas, ka pati kristiešu baznīca jeb tās augstākā vadība atzinusi to, ka Bībelē patiešām pieminēti citplanētieši, savukārt katoļu pāvests Francisks publiski atzinis, ka ir iespējama saprātīgas dzīvības eksistēšana uz citām planētām.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.