Ko tev sola zvaigznes? Prognoze nedēļai. Horoskopi no 19. līdz 25. februārim. Kādam nedēļa būs spraiga, bet kādam saspringta.

Auns

Viņš mierīgi var turpināt jau iepriekš iesākto, un šeit viņam palīdzēs spēja būt diplomātam. Jāizvairās no pārlieka egoisma.

Vērsis

Planētas sekmē viņa izvirzīto mērķu sasniegšanu. Pārlieka nerēķināšanās ar citu interesēm var nest rūgtus augļus ilgtermiņā.

Dvīņi

Jaunas idejas, iespaidi, pazīšanās un draudzība. Svarīgi prast paskatīties uz sevi no malas un izvērtēt uz citiem atstāto iespaidu.

Vēzis

Emocijas būtiskā pārsvarā pār saprātu, un tas nav labi. Jāizvairās no kaprīzēm un pārliekas izdabāšanas pat saviem mīļajiem.

Lauva

Viņa dzīve nav viegla, taču viņš saglabā optimismu un droši dodas uz priekšu. Un nevajag būt tik ļoti emocionālam.

Jaunava

Arī viņai daudz jaunu piedzīvojumu, pazīšanos un draugu – tik daudz, ka var apjukt. Svarīgi prast izvērtēt jaunās draudzības.

Svari

Zvaigznes skubina vairāk ņemt nekā dot. Viņi var justies nemīlēti, un ne jau par velti. Būtu labi, ja šoreiz zvaigznēm neklausītu.

Skorpions

Viņš domā, ka zina, kā ir pareizi, un komandē visus, kur vien tas iespējams un pat nav iespējams. Tas neizsauc apkārtējo atzinību.

Strēlnieks

Šonedēļ viņš vēlas baudīt dzīvi, nevis pūlēties, lai nodrošinātu iespējas to darīt. Labi tiem, kuri var to atļauties…

Mežāzis

Daudz šķēršļu un grūtību, bet viņš tās pārvar, gūst panākumus un izpelnās vispārēju atzinību. Tā turpināt!

Ūdensvīrs

Viņš beidzot gribētu visur ieviest kārtību, taču neviens viņu un viņa idejas īsti neizprot. Viņš jūtas kā dons Kihots…

Zivis

Sapņus piepildīt nebūs viegli, taču viņām ir idejas, kā to izdarīt, un arī pietiekami spēka un enerģijas, lai to paveiktu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.