Populārajā kultūrā tā dēvētos pelēkos citplanētiešus parasti attēlo kā baisus cilvēku līdziniekus. Taču ufoloģijas profesors Deivids Džeikobss paudis apgalvojumu, ka esot viena tāda fizioloģiska īpatnība, kas varot pierādīt, – visi šie pelēkie patiesībā radušies no nolaupītajiem cilvēkiem, proti, no viņu DNS.

Lai arī realitātē nav konstatēti zinātniski pierādījumi šādu būtņu eksistēšanai, Džeikobss, kurš ufoloģijas jomā specializējies līdz pat profesora statusam, nemitējas apgalvot, ka pelēkie citplanētieši ne tikai eksistē, bet tie turklāt jau sen staigā pa Zemi un pat gatavo “totālu iebrukumu”. Un gluži nesen viņš nācis klajā ar savu jauno teoriju: “Kad ļaudis runā, ka viņi esot nolaupīti, viņi gandrīz vienmēr ar to domā tieši pelēkos citplanētiešus, kuri nolaupīto cilvēku DNS izmanto savos eksperimentos, kuros top pelēkajiem atnācējiem līdzvērtīgas būtnes. Iemeslu šādam apgalvojumam es saskatu faktā, ka pelēkajiem citplanētiešiem ir divas lielas un melnas acis un divas atveres ausīm, kas vispār ir ļoti svarīgi, jo šeit nav iespējams eksistēt, ja neko neredzi un nedzirdi sev visapkārt...”

Tāpat Džeikobss aizfilozofējies arī līdz jautājumam par to, kāpēc pelēkajiem ir arī atveres degunam, kas principā būtu it kā normāli, jo tā tas ir arī cilvēkiem, taču tas, ka tiem esot arī mutes atvere, tomēr jau uzskatāms par anomāliju. Diemžēl neesot itin nekādu apliecinājumu tam, ka pelēkie citplanētieši vispār elpo, jo parasti spējot brīvi un netraucēti pietuvoties cilvēkiem, dažkārt pat teju vai uzduroties virsū, taču vienmēr visi, kuri kaut ko tamlīdzīgu piedzīvojuši, nolieguši, ka būtu sajutuši svešādās būtnes elpojam. Un tas liecinot par to, ka pelēkajiem citplanētiešiem nemaz nav plaušu, kas izplešas un saraujas, un tāpēc tiem esot tik mazs, smalks un kompakts augums. Un tie nekad nerunā, tikai spēj sazināties telepātiski, un tie nekad neēd tā, kā barojas cilvēki. Tāpēc absolūti neesot saprotams, kāpēc tiem vispār būtu vajadzīga vēl arī mutes atvere. No tā tad arī varot secināt, ka šie pelēkie ir “vietējais ražojums”, ko īstie pelēkie citplanētieši izveidojuši no nolaupīto cilvēku DNS, kas tos padara tik baisi līdzīgus cilvēkiem. Lai gan nevajadzētu arī iedomāties, ka viss darīts tikai tāpat vien, jo gan jau tam pamatā tomēr ir kaut kāds konkrēts nolūks, kam katrā ziņā esot cieša saistība ar drīz sagaidāmo iebrukumu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.