Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles.

8. janvāris – Iņ Metāla Kaza (Zeme) sievišķīgi uzmet lūpu, ja kaut kas nav izdarīts pa viņas prātam. Dzelžainā mērķtiecībā viņa iet tikai pa savu nosprausto ceļu.

9. janvāris – Jan Ūdens Pērtiķis (Metāls) palīdz analizēt procesus. Veikli un ātri atklāt, kur slēpjas kādi zemūdens akmeņi, kuri līdz šim kavē iesāktos darbus.

10. janvāris – Iņ Ūdens Gailis (Metāls) var sīki un smalki, milimetru pa milimetram parādīt visu problēmas būtību un kārtīgi ieknābt to izraisītājam.

11. janvāris – Jan Koka Suns (Zeme) plaši atver savu sirdi katram, kam pāri nodarīts. Kā zem ozola plašajiem zariem var viņa tuvumā patverties un justies pasargāts

12. janvāris – Iņ Koka Cūka (Ūdens) laižas plašajā pasaulē. Tik daudz vietu vēl nav redzēts un izbaudīts. Tā sērfos dzīvajās dienvidu jūrās vai vismaz interneta plašumos.

13. janvāris – Jan Uguns Žurka (Ūdens) kļūs mazliet sentimentāla, jo atcerēsies savus jaunības piedzīvojumus vai varbūt grēkus? Tos gan viņa neafišēs.

14. janvāris – Iņ Uguns Vērsis (Zeme) labāk uzkurs kādu atmiņu ugunskuru saviem draugiem. Diena jociņiem, diena atmiņām savējo vidū.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.