Astroloģijā pastāv uzskats, ka aptumsuma ietekme jūtama arī tad, ja tas konkrētajā zemeslodes vietā nav redzams. Aptumsumu laiku vēlams pavadīt mierīgi, neplānojot vērienīgus pasākumus, jo daudz emociju. Tāpat arī uzmanīgi jāizturas pret veselību.

• Pusēnas Mēness aptumsums 24.–25. martā

Redzams daļā Eiropas, Amerikā, Āzijā, Austrālijā, Klusā un Indijas okeāna reģionā, Antarktikā, Krievijā. Latvijā nav redzams.

• Pilns Saules aptumsums 8. aprīlī

Redzams daļā Eiropas, lielā daļā Āzijas, Austrālijā, Āfrikā, Klusā un Atlantijas okeāna reģionos, Antarktikā. Latvijā nav redzams.

• Daļējs Mēness aptumsums 18. septembrī

Redzams daļā Eiropas, Āfrikā, Amerikā, Klusajā okeānā, Atlantijas okeānā, Antarktikā. Latvijā redzams(plkst. 3.41–7.47)

• Gredzenveida Saules aptumsums 2. oktobrī

Redzams Amerikā, Klusā, Atlantijas un Indijas okeāna reģionos, Arktikā, Antarktīdā. Latvijā nav redzams.

Zināšanai!

  • Cilvēkiem, kuri dzimuši tuvu Mēness aptumsumam (apmēram divas nedēļas pirms vai pēc), bieži vien piemīt laba intuīcija, jo šie aptumsumi astronomiski vienmēr sakrīt ar pilnmēnesi. Tādējādi mūsu Zemes pavadoņa ietekme ir dubulta. Un Mēness astroloģijā atbild par sajūtām, emocijām, empātiju un intuīciju.
  • Par Saules aptumsuma ietekmē dzimušajiem cilvēkiem (arī apmēram divas nedēļas pirms vai pēc) bieži vien astroloģiskajā literatūrā raksta: sarežģīts mūžs. Taču prakse rāda, ka drīzāk – notikumiem bagāts mūžs. Viss, kas notiek, notiek pa īstam. Ja pozitīvas lietas – tad ar pilnu jaudu. Ja kaut kas ar mīnusa zīmi, tad arī pēc pilnas programmas. Turklāt cilvēkiem, kas dzimuši Saules aptumsuma ietekmē, ir misija darboties sabiedrības labā. Izpausmes var būt dažādas: palīdzība tuviniekiem un draugiem, iesaistīšanās labdarībā, sabiedriskās organizācijās vai politikā.

Avots:https://www.timeanddate.com/eclipse/in/latvia/riga

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.