Ko tev sola zvaigznes? Prognoze nedēļai. Horoskopi no 8. līdz 14. janvārim. Kādam nedēļa būs spraiga, bet kādam saspringta.

Auns

Īstais laiks ķerties pie kā liela un nopietna. Nedēļa labvēlīga ilgstošam, sistemātiskam un cītīgam darbam, lai piepildītu nodomāto.

Vērsis

Arī viņš ir gatavs strādāt smagi, lai piepildītu nodomāto. Nedēļa sevišķi labvēlīga visam, kas saistīts ar jauninājumiem.

Dvīņi

Viņi ir noskaņoti filozofiski un savu pārdomu rezultātus gatavi pastāstīt arī citiem. Lai veicas atrast klausītājus!

Vēzis

Viņš saprot, kas šobrīd ir galvenais, un koncentrējies uz to, arī intuīcija palīdzēs. Enerģijas pietiek, un, domājams, viņš gūs panākumus.

Lauva

Viņas idejas un nodomi ne visai atbilst tam, ko vairums uzskata par pareizu. Tomēr viņa gūst dažu domubiedru simpātijas.

Jaunava

Viņa vēl nav īsti atguvusies no svētkiem un ir nedaudz sapņaina. Nedēļa nav pārāk labvēlīga visam, kas prasa precizitāti.

Svari

Viņi vēl joprojām ir svētku iespaidā, tādēļ uzmeklējuši sabiedrību, kas patīk viņiem un kam patīk viņi.

Skorpions

Viņš vēlas, lai viss ir pareizi, un rīkojas, lai tā būtu. Diemžēl traucē dogmatisms, tāpēc daudzi uzskata viņu par atpakaļrāpuli.

Strēlnieks

Viņam ir dažas idejas, un viņš cenšas tās izskaidrot. Daudzi gan viņam piekrīt, tomēr idejas ir pārāk nekonkrētas iedzīvināšanai.

Mežāzis

Arī viņam ir idejas, un viņš cītīgi strādā to iedzīvināšanai. Diemžēl viņa idejas nav vispāratzītas un daudz piekritēju viņam nav.

Ūdensvīrs

Viņam svētki jau pagājuši, un viņš aizrautīgi strādā, lai ieviestu ko jaunu un līdz šim nebijušu. Tā arī turpināt!

Zivis

Viņas cītīgi strādā, lai piepildītu savus sapņus. Lielākoties gan viņām jāpūlas vienām, jo dažu viņu ideju laiks vēl nav pienācis.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.