Pirms neilga laika Irākas transporta ministrs Kazims Findžans speciālā preses konferencē nāca klajā ar kādu mēreni savādu paziņojumu. Viņaprāt, pirmie kosmodromi un pirmās lidostas uz Zemes radītas nevis 20. gadsimtā, bet gan krietnas tūkstošgades agrāk, proti – tādus objektus būvējuši jau senie šumeri, un tas noticis pirms 7000 gadu.

Reklāma

Findžans paudis, ka vismaz divi tādi kosmodromi atradušies šumeru pilsētās Eridu un Ūra, un tie izmantoti lidojumiem uz Saules sistēmas planētām līdz pat Plutonam un, iespējams, varbūt pat vēl tālāk.

Saistībā ar šā oficiālā paziņojuma sensacionalitāti var piebilst, ka vispār jau politiķi parasti nemēdz tik atklāti paust savu personīgo viedokli par lietām un parādībām, kas ir klajā pretrunā ar tā dēvētās oficiālās zinātnes uzstādījumiem, tostarp ieskaitot tieši vēsturi, kosmosu un jo sevišķi NLO. Tāpēc šajā gadījumā runa varētu būt par ļoti jau nu augstas ticamības pakāpi tiem avotiem, kas pamudinājuši Irākas ministru nākt klajā ar tādu paziņojumu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.