Ufologu aprindās radusies jauna hipotēze, kas pauž: saprātīgu būtņu, galvenokārt tātad cilvēka, uzrašanās uz Zemes nav ne noslēpumainu citplanētiešu pienesums, ne arī nejauši izveidojies ideāls DNS salikums, bet gan tikai viens no likumsakarīgiem posmiem pašas Zemes kā dzīva organisma attīstībā.

Reklāma

Atbilstoši šai hipotēzei veidojas aina, ka jebkura planēta vienā un tajā pašā savas eksistēšanas posmā “iegādājas” sev domājošas būtnes, kuras tieši tāpēc, ka visām planētām šie attīstības posmi ir vienādi, vienmēr izskatīsies aptuveni līdzīgi. Proti, šajā gadījumā tas nozīmē to, ka, visdrīzāk, par citplanētiešiem dēvētie neizbēgami būs ļoti līdzīgi mums.

Tostarp var piebilst, ka par īpaši novatorisku šo atklājumu nemaz nevar uzskatīt, jo pētnieki jau sen noskaidrojuši, ka senajos šumeru un ēģiptiešu tekstos vairākkārt pausts par to, ka visas planētas ir dzīvi organismi.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.