Zivis pašas par sevi ar pārliecību teiktu – es domāju, ka mana labākā īpašība ir tā, iespējams, esmu pati nesavtīgākā no zodiaka.

Esmu patiesi līdzjūtīga, un man ir augstas empātijas spējas, bet tikai tad, ja spēju neļaut ārējiem notikumiem un emocijām mani pārņemt. 

Es arī ļoti ticu piedošanai – domāju, ka ikkatrs vienmēr ir pelnījis otro iespēju.

 • Elements: ūdens.
 • Zodiaka kvalitāte: mainīga.
 • Valdošā planēta: Neptūns, Jupiters.
 • Vislielākā saderība: Jaunava, Vērsis.
 • Zivju stiprās puses: līdzjūtīgs, instinktīvs, gudrs, patiess.
 • Zivju vājās puses: bailīgs, pārāk uzticīgs, bieži vēlas aizbēgt no realitātes.
 • Zivīm patīk: būt vienatnē, mīlestība, pusdienas snauda, garīgums, romantika.
 • Zivīm nepatīk: zināt un prast visu, kritika, pagātnes atmiņas (nepatīkamas), nežēlība.
 • Zivju zīmes metāls: platīns.
 • Zivju zīmes minerāls: akvamarīns.
 • Organisma un ķermeņa vājās vietas: kāju potītes un pirkstu locītavas, pirksti, cīpslas un saites, gremošanas sistēma, limfātiskā sistēma, endokrīnā sistēma, psihe, sirds un asinsrites sistēma.
Zivis

Zivs zīmes fakti 

Rietumu kalendārā Zivju sezona ir no 19. februāra līdz 20. martam. 

Zivis atrodas starp Ūdensvīra un Auna zvaigznājiem. Latīniskais saīsinājums ir Psc. Simbols attēlo divas kopā sasietas zivis, kuras peld pretējos virzienos.

Zivis ir mainīga zīme, kas nozīmē, ka cilvēki ir spējīgi pielāgoties un būt elastīgi. Tā var būt gan stiprā, gan vājā puse, jo viņiem var būt grūtības pieņemt lēmumus vai pieturēties pie savas pārliecības.

Zivju zodiaka zīmi simbolizē divas zivis, kas peld pretējos virzienos. Tas simbolizē Zivju dualitāti un spēju saskatīt katra jautājuma abas puses. 

Abas zivis atspoguļo arī pretrunīgās emocijas, kuras tās bieži izjūt.

Zivju zvaigznājs ir liels, bet vāji izgaismots, jo nesatur spožas zvaigznes. Tam ir 18 galvenās zvaigznes, kaut reizēm tiek pieskaitītas arī vēl citas. Zvaigznājā atrodas viens no Mesjē kataloga objektiem – spirālveida galaktika M74. Spožākā zvaigzne Psc.

Grieķu mitoloģija vēsta par Zivju zīmi, ka mīlestības dieviete Afrodīte un viņas dēls Eross pārvērtušies par zivīm, lai aizbēgtu no Taifona. Reiz viņš nolēmis uzbrukt Afrodītei un viņas dēlam Erotam, sācis dzīties pakaļ, bet dieviete ar dēlu metusies bēgt. Viņi izglābušies, ielecot ūdenī, kur abi pārvērtušies par zivīm. Lai nepazaudētu viens otru, viņi piesējuši sev virvi, kas var arī simbolizēt mātes mīlestību. Atēna savukārt izveidoja zvaigznāju, lai atcerētos šo bēgšanu. 

Zivju personība

Zivju zodiaka zīme ir viena no līdzjūtīgākajām, galvenokārt tāpēc, ka tā ir trešā ūdens zīme. Parasti cilvēkus, kas dzimuši zem Zivju zīmes, piesaista radošas un garīgas nodarbes.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.