Kādam profesionālās izaugsmes laiks, kādam jāpārskata atteicību tēma, bet kādam nāks notikumi, kas varētu uzlabot finansiālo situāciju. Prognoze laikam no 8. līdz 21. februārim.

Auns

Saskarsieties ar sarežģītām finanšu situācijām. Darbā var rasties jautājumi par atalgojuma pārskatīšanu. Labs laiks pārdomāt savu profesionālo jomu, karjeru. Ievērojiet mērenību pirkumos gan ikdienai, gan neparedzētām situācijām. Šobrīd lieli tēriņi nav vēlami. Veselība būs laba, jūsu pašsajūta arī. Varat satikt kādu nozīmīgu personu.

Vērsis

Apjukuma un neskaidrības periods. Jūs varat justies apmaldījies haosā gan ikdienā, gan darbā. Taču jau pēc pirmās mēneša nedēļas šis apjukums sāks mazināties. Profesionālās izaugsmes laiks un gatavība veiksmei karjerā. Jums jābūt gan modriem, gan izlēmīgiem, lai nepalaistu garām iespējas. 

Dvīņi

Mēnesis par attiecību tēmu, arī kopumā šis gads nesīs pārmaiņas. Taču jau šomēnes varat sajust pirmās pārmaiņu vēsmas. Un saņemt kādus priecīgus jaunumus, kas jūs ļoti pacilās. Ievērojiet balansu ikdienā, lai nepārpūlētos. Ja ilgstoši esat krājuši negatīvās emocijas, tad šobrīd tās lavīnveidā var izpausties. Nepieciešams sevi līdzsvarot ar sportiskām aktivitātēm.

Vēzis

Nāks notikumi, kas varētu uzlabot jūsu nākotnes finansiālo situāciju, taču tajā valdīs arī daudzas neskaidrības. Nav optimistiskākais laiks romantikai, vēlamais var neizdoties. Taču tas nenozīmē, ka nevarēsiet izpaust pozitīvas emocijas. Nebūvējiet ilūzijas attiecību jomā, labāk esiet skarbi reālisti. Dienām ritot, sajutīsiet dāsnumu no līdzcilvēku puses, kas palīdzēs ikdienas situācijās.

Lauva

Jums blakus šobrīd atrodas veiksme, viss, kam pieķersieties – izdosies. Tikai tas prasīs daudz vairāk darba un enerģijas, nekā būsiet domājuši. Varat sastapties ar kādu cilvēku, kas sniegs bezgalīgi vērtīgus padomus vai jums veidosies neparasta saruna, kas ietekmēs arī jūs. 

Gaidiet pārsteigumus, šis mēnesis tos ir sagatavojis daudz, it sevišķi tagad, sākumā.

Jaunava

Pirmās mēneša dienas būs saspringtas vai nu personīgi sajūtās, vai attiecību jomā. Darba jomā nepieciešama atpūta, varbūt pat atvaļinājums. Varat sagaidīt kādu svarīgu ziņu profesionālās izaugsmes jomā vai uzsākt kādas jaunas mācības. Nav piemērots laiks jauna darba meklēšanai vai darba intervijām. Ja vien atpūtīsities, enerģijas būs daudz un pietiekami.

Svari

Mēneša sākumā būs sajūta, ka jebkas, kam pieķeraties, nekustas ne no vietas. It kā kāds speciāli bloķētu jūsu izaugsmi vai izdošanos. Šis laiks domāts savu vērtību pārskatīšanai vai pat pārvērtēšanai. Atcerieties, ka vieglumu ikdienā jūs varat ieviest paši, tas ir jums asinīs. Tāpēc mazāk pārmetumu ārpasaulei, bet vairāk koncentrējieties uz savas laimīgās pasaules veidošanu un uzturēšanu.

Skorpions

Šis mēnesis iezīmēs kādas draudzības vai pazīšanās pasliktināšanos komunikācijā, attieksmē vienam pret otru. Esiet uzmanīgi ar savu aso mēli un plašo sirdi. Varat saņemt kādu patīkamu pārsteigumu no otrās pusītes. Ierobežojiet tēriņus, pretējā gadījumā iztērēsiet pārāk daudz. Aktualizēties var tikšanās ar draugiem, skolas biedriem, paziņām, lai atcerētos kopā labi pavadīto laiku.

Strēlnieks

Esiet piesardzīgi jebkādā komunikācijā, cilvēki var jūs nesaprast. Nedodieties uz nepazīstamām vietām nesagatavojušies. Finansiāli veiksmīgs laiks, tāpēc izmantojiet to un savu plašo kontaktu loku, lai veicinātu savu labklājību. Attiecībās vai no mājiniekiem varat saņemt kādu pārsteigumu, kas mainīs turpmāko dzīves plūdumu. Būs jāveic kādas izmaiņas ikdienas dzīvē. 

Mežāzis

Var būt tāda sajūta, ka jums ir atlikusi pēdējā spēcīgā nervu šūniņa, būsiet ļoti aizkaitināmi. Tāpēc padomājiet gan par pilnvērtīgu atpūtu, gan varbūt vienkārši nekā nedarīšanu. Tā kā attiecību jomā dzirkstīs romantiskas notis, tad iespējams, ka pievērsīsiet vairāk uzmanības tām, nevis darba jomai. Vēlēsieties arī apgūt kādas jaunas zināšanas, kas palīdzēs izprast gan sevi, gan citus.

Ūdensvīrs

Šis mēnesis var paiet slepenībā un pilns ar dažādiem noslēpumiem. Spēsiet pārsteigt citus, tāpat arī pārsteigumus saņemt paši. Ļoti daudz romantisma un vēlmes pēc mīļuma vadīs jūs dienu no dienas. Ja bijāt slēpusi savas jūtas no kāda, tad šobrīd ir īstais laiks atklāties, lai neslēptos visu mūžu. Finansiāli veiksmīgs laiks, kad saņemsiet kādu pārsteigumu arī šai jomā.

Zivis

Varat sastapties ar kādām finanšu grūtībām. Meklējiet izglītotu speciālistu atbalstu vai padomu, sakārtojiet dokumentus un juridisko pusi, ja tas būs iemesls šim finanšu saasinājumam. Vairāk gan vēlēsieties atpūsties un laiski pavadīt laiku nekā risināt nopietnus jautājumus, taču esiet uzmanīgi, nepasliktiniet situāciju vēl vairāk. Uzmanīgi un fokusēti kārtojiet lietas, nākammēnes jau varēs palaiskotiess.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.