Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles. 

12. februāris – Jan Uguns Zirgs (Uguns) velk ambīciju karogu visgarākajā mastā un izaicina uz sacensībām visaugstākajā līmenī. Visu vai neko.

13. februāris – Iņ Uguns Kaza (Zeme) katru karalauku pārvērš mājīgā vietā, ieviešot sievišķīgu kārtību. Varam uzzināt arī tenkas, kas ilgi paliks atmiņā, jo muti turēt viņa nespēj. 

14. februāris – Jan Zemes Pērtiķis (Metāls) lēni iešūpojas darbam, bet tālāk viss rit raiti kā pa platu un līdzenu šoseju. Paliec pie vecām, pārbaudītām lietām! Viņš pārāk nemīl eksperimentēt.

15. februāris – Iņ Zemes Gailis (Metāls) meklē kaut ko jaunu un neparastu. Vēro apkārtni uzmanīgi, jo tam laba acs uz īpaši vērtīgām, smalkām lietām. Labu ķērienu diena.

16. februāris – Jan Metāla Suns (Zeme) mīl uzrūkt diezgan bargi. Ja šķitīs, ka darbs nav izpildīts perfekti, būs jāsāk atkal viss no gala. 

17. februāris – Iņ Metāla Cūka (Ūdens) mīl visu plašo pasauli un cenšas darīt laimīgus arī citus. Labi ceļot gan tālos ceļos, gan tepat pie tuvajiem kaimiņiem.

18. februāris – Jan Ūdens Žurka (Ūdens) puiciski pieļauj sīkas palaidnības un bravūrīgi attaisno savu rīcību. Baudiet dzīvi ar vērienu un nepiesienieties sīkumiem.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.