Ko tev sola zvaigznes? Prognoze nedēļai. Horoskopi no 12. līdz 18. februārim. Kādam nedēļa būs spraiga, bet kādam saspringta.

Auns

Viņš cītīgi turpina jau iepriekšējā nedēļā iesākto un ir nodrošinājies ar apkārtējo palīdzību un atbalstu. Lai veicas!

Vērsis

Var gadīties jauni nodomi un pienākumi. Viņš darītu prātīgi, ja, tos uzņemoties, viņš apdomātu savu iespēju un spēju robežas.

Dvīņi

Viņiem ir savas vēlmes, ko viņi gribētu paveikt, bet diemžēl pienākums sauc citā virzienā, un tas rada zināmu stresu un nervozitāti.

Vēzis

Nekas neies tik ātri, kā gribētos, un daudzās lietās būs vajadzīga pacietība. Galvenais – lieki nenervozēt un saglabāt mieru.

Lauva

Arī viņai nodomu piepildīšanu traucē dažādi apstākļi, un viņu kā jau Lauvu tas tracina. Lai viņa apsēžas un nedaudz nomierinās…

Jaunava

Pasaule ir mainīga, un viņai nāksies tai piemēroties. Tas var prasīt zināmu piepūli un nepieciešamību mainīties pašai.

Svari

Emocijas un kaislības var radīt problēmas un pārdzīvojumus, taču, kad tās nomierināsies, pārdzīvotais dos jaunas atziņas.

Skorpions

Viņš savu grib panākt par katru cenu, tomēr būt labi, ja viņš tādēļ neietu pāri līķiem. Karmas likumus neviens nav atcēlis…

Strēlnieks

Planētas viņam ir labvēlīgas. Viņš dara to, kas viņam jādara, un vēl paliek pāri spēks, lai palīdzētu citiem viņu darbos.

Mežāzis

Arī viņam daudzās lietās būs vajadzīga pacietība un prasme šķēršļus apiet, nevis tos dragāt. Par laimi, šīs lietas viņam pietiks.

Ūdensvīrs

Viņam daudz jaunu ideju, taču ne visas tās tūlīt realizējamas. Būtu labi, ja viņš spētu sākt ar tām, kas savu laiku neapsteidz.

Zivis

Spēja izprast citu domas un rīcības motīvus spēcīgākas nekā parasti, un tas palīdzēs rast izpratni un atbalstu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.