Vēlos pastāstīt “SPĪGANAS” lasītājiem par 23 Taro prakses gadu laikā gūtajām atziņām, kas man pašam nereti ir bijis liels pārsteigums.

Ilmārs Briedis: "Esmu parliecinājies, ka ir daži īpaši kaķi-dziednieki (parasti pilnīgi melni), kuri palīdz uzlabot veselību pat no astrālās pasaules".

Klienti pēc padoma un palīdzības gadu gaitā pie manis vērsušies pamatā ar vieniem un tiem pašiem trim jautājumiem: partnerattiecības, veselība, darbs. Tikai pēdējos gados mainījusies prioritāšu secība. Senāk cilvēkus visvairāk uztrauca partnerattiecības, tad sekoja jautājumi par veselību un visbeidzot par materiālo pasauli. Tagad ir otrādi – cilvēki ir mainījušies, kļuvuši vairāk tendēti uz materiālo, un primārie jautājumi ir par darbu, ienākumiem, dažādas ar mantojuma sadali saistītas lietas, darbs ārzemēs. Manu klientu domāšanā un dzīves vērtību skalā valda pragmatisms – visam jābūt lietderīgam un praktiski pielietojamam. 

Cilvēki daudz laika pavada darbā un nereti atstāj novārtā cilvēciskās attiecības un savu veselību, jo tam vienkārši nepietiek laika.

Izdegušo kārts

Cilvēki izdeg, un katram otrajam ir pirmsdepresijas stāvoklis vai depresija “pilnās burās”. Partnerattiecības nonāk strupceļā, ļoti bieži izveidojas mīlas trīsstūris. Vai arī partnerattiecību nav vispār. Un tas neattiecas tikai uz sievietēm! Tad klienti bieži domā, ka viņiem ir uzlikts vientulības lāsts, bet tikai retos gadījumos tas apstiprinās. Ir konkrēta Taro kārts, kas parāda – ir vai nav lāsts vainīgs pie cilvēka nelaimēm, un šādu lāstu var noņemt.

Izliekot kārtis, mani vairāk par “lāsta kārti” uztrauc “pašnāvības kārts”, kas pēdējā laikā izkrīt pārāk bieži. Šo kārti pats atklāju samērā nesen un, ieraugot to, sāku uzdot klientiem jautājumus, kādēļ viņi domā par pirmslaicīgu aiziešanu no dzīves. Mūsu vecvecāki ir pārdzīvojuši daudz grūtākus laikus – karu, badu, izsūtījumus un pilnīgu bezcerību, bet, par spīti visam, izdzīvojuši un izaudzinājuši savus bērnus. Tagad pārtikuši cilvēki nespēj tikt galā ar savām emocijām un atrast dzīves jēgu. Klienti bieži atbild, ka viņiem viss ir apnicis.

Neesmu ne psihologs, ne psihiatrs, bet saprotu, ka cilvēkam pirmkārt ir jāapzinās, ka viņa prātā ieperinājušās pašiznīcinošās idejas, un jāmeklē ceļš, kā no tām atbrīvoties. Šādos gadījumos aicinu klientus atrast nodarbošanos, kas varētu sagādāt prieku un gandarījumu un izravēt no apziņas suicīdās domas. Ja klients saprot, ka darbs viņu ir novedis līdz depresijai un sagrāvis partnerattiecības, tad aicinu meklēt jaunas darba iespējas un, tad, kad būs jāizdara izvēle starp darba devējiem, labāko variantu noskaidrot ar Taro. Kārtis nemelo.

Ko viņi patiesībā domā?

Runājot par attiecībām un laulību, esmu nonācis pie secinājuma par kritiskajiem kopdzīves gadiem, kuriem jāpievērš īpaša uzmanība:

  • 2,5 gadi, kad mazie bērni pieprasa visu uzmanību un laulātajiem pietrūkst laika kopt pašiem savas attiecības;
  • 7 gadi, kad viss jau liekas izbaudīts un zināms un iestājusies rutīna;
  • 10–12 gadi, kad iestājas attiecību krīze apnikuma iespaidā, ko varētu nodēvēt par rutīnas otro posmu;
  • 18–20 gadi – pusmūža krīze, kur parasti vīrietis meklē divreiz jaunāku sievieti, lai pašapliecinātos.

Ja laulātie kopā meklē iespēju saglabāt savas attiecības un mīlestību, tad kritiskie gadi nekādu ļaunumu nespēs nodarīt! Bet tam ir jābūt dialogam divu cilvēku starpā, nevis viena cilvēka monologam, kad otrs klusē un nav skaidrs, ko vispār domā un vēlas.

Mīļā kliente, ja tavs izredzētais ir alkoholiķis vai laulātais ir par tādu kļuvis, tu viena neko neizmainīsi, viņam pašam ir jāgrib izārstēties no šīs atkarības. 

Ar maģijas palīdzību tas ir iespējams, bet pašam dzērājam ir jānāk uz klātienes seansu un pašam ir jāvēlas beigt dzeršanu – ar varu te neko nevar izdarīt.

Kas ir Vientuļnieks?

Vēl, runājot par Taro kāršu nozīmi, esmu atklājis, ka Vientuļnieka kārts (IX arkāns) nebūt nenozīmē, ka cilvēkam liktenis lēmis neizbēgamu vientulību: tas vienkārši ir dzīves posms, kurā gudram cilvēkam jānoiet zināms ceļš uz sevis izzināšanu, un tas pamazām ved uz gaismu, kuru sasniedzot vientulība beigsies. Visiem zināmais pīķa dūzis ne visiem klientiem nozīmē sliktus notikumus, ir izņēmumi, kad nozīme jātulko pilnīgi pretēji – gaidāmi panākumi, kas saistīti ar Augstāko spēku iejaukšanos, turklāt iznākums vairākkārt pārspēs iecerēto. Kārtis nekad nedrīkst tulkot katru pašu par sevi, tās jāskatās kopsakarībās – to mācu arī saviem kursantiem.

Savulaik izdevu grāmatu “Ar kārtīm uz tu” iesācējiem, bet, ja man šī grāmata būtu jāizdod atkārtoti, nāktos krietni papildināt katras kārts nozīmi, jo regulāri atklāju jaunas būtiskas nianses.

Veselības nianses

Esam nonākuši pie trešā manu klientu jautājuma par veselību. Es uzskatu, ka tam būtu jābūt primārajam jautājumam, jo bez veselības mums nebūs ne laba darba, ne laimīgu partnerattiecību. Fiziskā un mentālā veselība ir priekšnoteikums laimīgai dzīvei. Visiem zināmais teiciens “Veselā miesā vesels gars” nav banalitāte, bet gan dzīves patiesība!

Taro kavā ir kārts, kura liecina par slimības fatālu iznākumu, un diemžēl prognozes vienmēr piepildās. Ir kārtis, kuras liecina par slimības sākumu, un kombinācijā ar klienta čakru atvēršanu iespējams noteikt, kur problēma meklējama. Visus savus klientus sūtu veikt medicīniskus izmeklējumus un sākt terapiju. Bieži cilvēki ir pateicīgi, jo nebija nojautuši par slimībām, kas tikko sākušas attīstīties, bet, laikus konstatētas, sekmīgi tika novērstas.

Nesen esmu sācis praktizēt skaitļu terapiju. Katras slimības ārstēšanai ir sava ciparu kombinācija, kuru izdrukā un vienkārši aplūko meditatīvā procesā. Ciparu kombinācijas dodu arī saviem klientiem, kuri ir gatavi meditēt.

Es daru tā

  • Darbavietā un mājās man ir piramīda, kas harmonizē apkārtējo vidi.
  • Vienmēr dedzinu sveci, kad strādāju ar kārtīm vai ieturu mājās maltīti.
  • Skatoties spogulī, nekad nekritizēju sevi un nedomāju sliktas domas, jo spogulis visu atceras un ieraksta informāciju, un sniedz mums to atpakaļ katru reizi, kad tajā ieskatāmies.
  • Esmu parliecinājies, ka ir daži īpaši kaķi-dziednieki (parasti pilnīgi melni), kuri palīdz uzlabot veselību pat no astrālās pasaules.

Lasi oktobra/novembra "Spīganā":

• Klīniskā nāve – stāsti no dzīves
• Kā ekstrasensi trenē savu intuīciju
• Klepus un iesnas, bet pieteikta pirts. Ko darīt?
• Kā dziedināt sevi ar paša balsi
• Dzemdības kā sakrāls rituāls
• Kas ir maģiskais aplis un kā to veidot
• Kalendārs, kādu neatradīsi nekur citur
…un citi aizraujoši un noderīgi materiāli.

Abonē žurnālu šeit

Žurnāla "Spīgana" oktobra numurs.