Britānijas pilsētas Surejas iemītniece Bonija Loketa atzinusi, ka spējusi sapelnīt miljonus tikai ar izģērbšanos savu vairāk par miljonu sociālās platformas "OnlyFans" sekotāju priekšā, un vēl joprojām pat nedomā pārtraukt šo nodarbošanos, kaut vai līdz 70 gadu vecumam.

Viņa arī paudusi, iespējams, agresīvā feminisma aprindām ārkārtīgi netīkamo uzskatu, ka vispār aizvien lielākam daudzumam sieviešu vajadzētu ne tikai vienkārši iemīlēt savu ķermeni, bet gan tieši tīksmināties par kailu ķermeni. Patlaban Bonijai ir 33 gadi, un daudzi uzskata, ka vispār jau viņa tagad ir par vecu, lai nodarbotos ar to, ar ko viņa nodarbojas. Līdz ar to atliek vien iedomāties, ko neapmierinātie paudīs tad, kad viņai būs jau tie piesolītie 70...

Bonija paskaidrojusi, ka viņas teiktais nav tukša dīžāšanās. Proti, ja 70 gadu vecumā viņa savā ķermenī jutīšoties tikpat pārliecināti, kā tas ir tagad, viņa patiešām turpināšot līdz noteiktai pakāpei izģērbties kameras priekšā. “Visdrīzāk, es apstātos tikai tajā gadījumā, ja to vairs nespētu gluži fiziski.”

Britu izdevums Mirror vēstījis, ka, protams, ne jau gluži visi atbalsta Bonijas nodarbošanos, taču viņa pati paudusi, ka tāda izģērbšanās nevienam nenodarot nekādu kaitējumu, turklāt viņu pašu tas padarot laimīgu un bagātu. Kur problēma? “Kamēr cilvēkiem tas būs nepieciešams, kamēr viņi skatīsies un būs gatavi par to samaksāt, es to turpināšu darīt.”

Bonija Loketa.