Ārstu pilnībā oficiāli par mirušu atzīta 49 gadus vecā taizemiete Čataporna Srifonle pēkšņi atmodusies burtiski mirkli pirms kremācijas.

Viņa bija sirgusi ar aknu vēzi, un kādā reizē ceļā uz slimnīcu viņai kļuva pavisam slikti, viņa pārstāja elpot, un jau slimnīcā ārsti konstatēja viņas “nāvi”, savukārt tuvinieki sāka posties bērēm. Kad viņu kopā ar zārku nogādāja kremācijas vietā, sieviete pēkšņi pamodās, tādējādi visus neviltoti pārsteidzot. Jau drīz viņa nonāca atkal mediķu rīcībā, kuri tā arī nav spējuši rast skaidrojumu šim fenomenam.

Var piebilst, ka gluži nesen līdzīgs gadījums fiksēts Ekvadorā, kur 76 gadus vecā Bella Montoija, kura arī jau oficiāli bija atzīta par mirušu un tuvinieki jau bija uzsākuši viņas ķermeņa sagatavošanu apbedīšanai, pēkšņi tomēr uzrādīja dzīvības pazīmes. Speciālisti pieņēmuši, ka viņai bijusi katalepsija – slimība, kuras rezultātā cilvēks var vismaz trīs dienas palikt pilnībā bez jebkādām dzīvības pazīmēm...

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.