AS "Latvijas valsts meži" (LVM) aicina meža un kokrūpniecības nozares uzņēmumus, mācību iestādes, institūcijas, sabiedriskās organizācijas un citus entuziastus pieteikt dalību "Latvijas Meža dienās", liecina LVM publicētā informācija.

Dalībniekam bez maksas būs nodrošināta vieta savam meža izziņas stendam un aktivitātēm, iekļaujot tās kopējā pasākuma infrastruktūrā un komunikācijā ar masu medijiem.

Pasākums notiks 24. maijā un 25. maijā LVM dabas parkā Tērvetē.

LVM vides izglītības vadītāja Līga Abizāre sola, ka šogad padomāts gan par jaunumiem "Latvijas Meža dienu" vizuālajā noformējumā, gan darbnīcu vietu izvēlē. 

"Dosimies vēl dziļāk mežā un iepazīsim to, kā Tērvetei izdevies sadzīvot ar pagājušā gada vētras sekām. Šajā kontekstā īpaša tēma pasākumā būs klimata pārmaiņas un to radītie izaicinājumi, kas arvien aktuālāki kļūst ikvienam, kam rūp mežs," uzsver Abizāre.

Pieteikšanās notiek līdz 1. martam, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē.

"Latvijas Meža dienas" ir tradīcijām bagāts pasākumu cikls ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu. Pasākumu rīko LVM sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību, "Zaļā josta" un dažādām meža nozares organizācijām. Katru gadu pasākums pulcē vairāk nekā 14 000 apmeklētāju. 

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.