Lai pastaiga mežā pārtaptu par izzinošu un jaunatklājumiem bagātu piedzīvojumu, AS "Latvijas valsts meži" aicina apmeklēt kādu no saviem atpūtas objektiem.

Atrašanās vieta: Ogu Īves Jaunkalsnava Kalsnavas pagasts Madonas novads. 

GPS: 56.685008, 25.945294


Kalsnavas arborētums ir viena no retajām vietām Latvijā, kur var aplūkot vairāk nekā 300 dažādu sugu un šķirņu skujkokus. 


No 25 metrus augstā torņa paveras skaista panorāma.

Ikviens interesents aicināts uz semināru Dabiska pļava. Nākotne? Tagadne!, kas notiks 13. februārī. Satiekot domubiedrus, ikvienā mostas jaunas idejas, lai, sagaidot pirmos pavasara vēstnešus, var doties dabā tās realizēt. 


Arborētuma vadītāja Sanita Vaivode-Āzena februāra izskaņā aicina saausīties dabā gājējus un neordināru piedzīvojumu meklētājus. LVM Kalsnavas arborētums un organizācija Domas dabā ielūdz uz Viesībām mežā. Tās ir par satikšanos, kopābūšanu, atklājumiem un piedzīvojumu dabā, par dabas neaprakstāmo skaistumu un ziemas kluso mieru. 


Bērni vienā no vides programmu nodarbībām Kalsnavas arborētumā.

“Kā ik gadu, arī šogad aicinām vispārizglītojošo skolu klases uz dažādām vides izziņas programmām mūsu dārzā. Jūnijā līdz ar krāšņi ziedošajām peonijām arborētumā katru nedēļas nogali izskan Peoniju ziedu parāde, aicinot uz dažādām kultūras programmām.


Jūlijā bērnu dienas nometne Kolekcionārs pulcē zinātkāros atklājējus no visas Latvijas. Šajā gadā aicināsim uz kāzu salidojumu pārus, kas arborētumā teikuši jāvārdu. Augustā ziedošās hortenziju kupenas ieskandinās muzikālu satikšanos Hortenziju simfonija,” ar paredzētajām aktivitātēm iepazīstina Kalsnavas arborētuma vides pasākumu vadītājs Gatis Teilis. 


Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.