Kādam būs jāmaina ieradumi, kādam svarīgi nesasteigt lietas, bet kādam nepieciešams tikai pareizais garastāvoklis visu vēlmju īstenošanai. Horoskopi no 18. aprīļa līdz 8. maijam

Reklāma

Auns

Apstākļi būs spiedoši, liekot apšaubīt gan savu laiku, gan enerģiju. Ieradumi ir paredzēti, lai tos lauztu, kad tie vairs nav veselīgi. Un jūsu ķermenis raidīs signālus par jebkāda veida sliktu izturēšanos pret sevi gan no pašu, gan citu puses. Esiet vērīgi un ņemiet vērā šos signālus. Veltiet laiku sev, atpūtieties, meditējiet un atveseļojiet savu ķermeni no stresa, kas jau, iespējams, kļuvis ierasts. Mēneša beigās jums jau vajadzētu justies labāk. Atpūta būs lielisks veids, kā ieguldīt savus resursus un enerģiju ceļā uz panākumiem vēlāk.

Vērsis

Pēdējā laikā neesat pievērsuši sev uzmanību, bet drīzāk vairāk centāties ņemt vērā visas citas dzīves situācijas ikdienā, tāpat salīdzinājāt sevi ar citiem cilvēkiem un domājāt par mērķiem vai sapņiem, kurus vēlējāties īstenot, taču kādu iemeslu dēļ neizdevās.

Svarīgi – nepieņemiet pārsteidzīgus lēmumus, kad jūsu priekšā atveras jaunas durvis. 

Tikai tāpēc, ka redzat vienu iespēju, tas nenozīmē, ka tādu nebūs vēl. Pacietība vienmēr ir viena no jūsu labākajām īpašībām, taču tā var kļūt toksiska, ja jūs gaidāt lietas, kas nekad nenotiks. Cerības ir jāsamazina, ieguldot sevi pašreizējā brīža darbos.

Dvīņi

Jūs esat devis pārāk daudz spēku un enerģijas kādam citam, lai viņš varētu piepildīt savu nākotni un sakārtot savu dzīvi. Šobrīd labākais, ko darīt, ir ievērot distanci, lai jūs varētu justies droši un pilnībā kontrolēt savu dzīvi un ikdienu. Neatkarīgi no apstākļiem un tā, kas ir darīts pagātnē, jūs neesat parādā nevienai citai personai, un jums nevajadzētu justies parādā. Ja esat gatavs doties tālāk, dariet to, nedzīvojiet pagātnē. Lepojieties ar savu apņemšanos virzīties uz labākām iespējām un nākotni.

Vēzis

Laiks joprojām ir saspringts un prasīgs, taču mēneša vidū jūs atslābināsieties un nonāksiet jaunās situācijās, kas iedvesmos jūs aiziet no dažām grūtajām situācijām. Novērtējiet ar pateicību savu pieredzi. Jums ir pietiekami daudz zināšanu, lai mainītu savas nākotnes izvēles un pieņemtu citus lēmumus. Lietas virzīsies vēlamajā virzienā. Mēneša nogalei vajadzētu nest daudz iedvesmas un dažiem no jums jaunus mīlas stāstus, dažiem tālus ceļojumus un emocijas. Dažas vēlmes ir jāīsteno ar spēcīgu sitienu pa pēcpusi, savukārt citām ir nepieciešams tikai pareizais garastāvoklis, lai tās īstenotos.

Lauva

Jūs varat uzskatīt, ka dažas jūsu darbības pasargās jūs no negatīvām situācijām un pagātnes izvēļu sekām, bet visvairāk šobrīd jums ir nepieciešama ticība tam, ko nesīs nākotne. Atstājiet bailes malā un pievērsieties labiem rezultātiem un optimismam neatkarīgi no tā, kā ir šobrīd. Ir plaši atvērtas iespējas jauniem kontaktiem un durvis uz jūsu sapņiem. Veltiet laiku, lai pārbaudītu savu veselību, īpaši gremošanas sistēmu. Un nesteidzieties, šomēnes jūs nedrīkstat steigties.

Jaunava

Šis laiks jums sākas ar spēcīgu identitātes sajūtu un autentiskām izvēlēm, tikai pārliecinieties, ka tās tiešām ir jūsu. Ja atrodaties kādas autoritātes vai citu, skaļāku cilvēku ēnā, kuri ir pieraduši spodrināt apkārtējo vidi, mācieties no pieredzes un uzkrājiet spēkus, lai spētu pretoties šādiem kontaktiem. Ir pienācis laiks strādāt pie savas pašcieņas un drosmīgi, bez kompromisiem parādīt savas stiprās puses un talantus. Instinktīvas izvēles pārvērtīsies par kaut ko aizkustinošu un reālu. Miera sajūta, ko vēlaties, ir jūsu rokas stiepiena attālumā.

Svari

Nākamajās nedēļās jums var rasties grūtības palikt reālistiskam. Esiet piesardzīgs, novērtējot savas reālās iespējas, un, apzinoties to, kas ir praktisks, vienmērīgi virzieties uz mērķi. Finansiālā neatkarība radīs zināmus pārsteidzīgus lēmumus. Iestatiet dienas vai nedēļas ierobežojumu finanšu jomā un nepārkāpiet šīs robežas. Situācijas ikdienā būs nedaudz juceklīgas un nemierīgas, taču jūs būsiet gatavs jebkuram scenārijam. Iespējamas lielas izmaiņas tuvās, personīgās attiecībās. Strādājiet nākotnes, nevis pagātnes labā.

Skorpions

Apņemieties mācīties, nepaļaujieties uz šaubām, bet gan uz savu iekšējo spēku. Gaisma jūsu iekšienē alkst izkļūt ārā un spīdēt arī citiem cilvēkiem, tāpēc sniedziet palīdzīgu roku, sakiet labus vārdus un radiet iespējas. Jūs varētu pārdomāt par dažiem jautājumiem, kuriem vajadzētu radīt brīvības sajūtu, taču jums radīsies tikai apgrūtinājums. Meditējiet un uzdodiet sev pareizos jautājumus, uz kuriem var atbildēt dažādos veidos, lai jūs varētu sasniegt emocionālu skaidrību.

Strēlnieks

Nav iespējams visu uzzināt uzreiz, tāpēc esiet pacietīgs pret sevi un visiem procesiem, kas šajās dienās notiek jūsu sirdī un dzīvē. Dažas patiesības ir saldākas par citām. Lieliski mīlas stāsti varētu bagātināt vientuļo Strēlnieka pārstāvju pasauli. Jūs sagaidīsiet daudz no dzīves, taču svarīgi ir būt arī ar pareizajām emocijām, un tad arī ticība nāks talkā piepildīt sapņus. Neatsakieties no brīnišķīgiem sapņiem, pat ja tie šķiet tāli un nereāli. Sapņojiet!

Mežāzis

Pabeidziet iesākto ātri un bez kavēšanās, lai turpmākajās nedēļās varētu izbaudīt skaistas emocijas un harmoniskas attiecības. Jūs ticēsiet labākajiem rezultātiem, un situācijas, kas šķita sliktas, beidzot uzņem apgriezienus un mainīsies. Ja domājat par mīlestību, jūsu domas varētu griezties ap jaunu romānu, kopdzīvi, laulībām vai alternatīviem mīlas stāstiem. Neierobežojiet savas iespējas, bet saprotiet, ka jebkura persona jūsu priekšā ir tikai cilvēks un nespēj būt ideāla un tīra pilnība nevienā dzīves kontekstā vai jomā.

Ūdensvīrs

Saglabājiet mieru un situācijas atbilstoši to dabiskajam tempam. Cieniet savas vajadzības, pat ja tās šķiet postošas ​​ un toksiskas. Ir iemesls, kāpēc jūs esat turējušies pie noteikta veida aizsardzības mehānismiem. Līdz mēneša beigām iespējama izaugsme profesionālajā jomā, un jūsu finansiālajam stāvoklim vajadzētu uzlaboties. Karjeras iespēju arī ir daudz, taču esiet piesardzīgs, lai neuzliktu sev pārāk daudz papildu atbildības.

Zivis

Jums priekšplānā būs attiecības, kas iedvesmos jauniem lēmumiem un atvērs sirdi jaunai lappusei, kuru jau kādu laiku vēlējāties pāršķirt. Būs laiks un enerģija, lai virzītos līdzi plūsmai, radot vismazāko pretestību ikdienas situācijām. Jūs esat droši gatavs stāties pretī jebkurai situācijai, kas jums radīsies. Šis ir laiks, lai uzturētu savu ķermeni tīru un izvairītos no medikamentiem, alternatīvām dziedināšanas metodēm, kas ir neprofesionālas, un neuzticēties tām. Jums ir viss, kas nepieciešams, lai jūsu iekšējais process varētu atšķirt patieso no meliem.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.