Esam lepni iesoļojuši 2024. gadā. Mēdz sacīt – kā gadu iesāksi... Raudzīsim, ko zvaigznes sola katrai no horoskopa zīmēm.

Auns. Viņš zina, kā jāuzvedas sabiedrībā, un tā arī dara. Tiesa, reizēm viņam gribas darīt pavisam citādi, un tas viņu tracina.

Vērsis. Dažas viņa idejas ir utopiskas, taču viņš tās paslēpis vēlākam laikam vai domubiedru pulciņam. Sabiedrībā viņš ir gluži "normāls".

Dvīņi. Pēc svētkiem viņi vēl tā īsti nav atguvušies un ir nedaudz izklaidīgi. Par laimi, lielākas nepatikšanas tomēr iet secen.

Vēzis. Arī viņš vēl nav tā īsti beidzis svinēt un pievērš vairāk uzmanības mājām un ģimenei nekā darbam. Vēl jau tā var…

Lauva. Iespējams, šonedēļ viņai nāksies iet pret straumi, taču enerģijas un optimisma pietiks, lai sasniegtu mērķi. Palīdzēs prasme komunicēt.

Jaunava. Planētas labvēlīgas savu uzskatu paušanai un pieredzes apmaiņai. Jāizvairās no virspusības un neiedziļināšanās detaļās.

Svari. Viņš vēl īsti nav izstrādājis rīcības plānu un tādēļ īsti nezina, ko darīt. Sapratīgākais būtu drusku iepauzēt un plānu izstrādāt.

Skorpions. Viņš ir pilns enerģijas un var droši rīkoties, ja vien viņam ir rīcības plāns. Ja nav, arī viņam nedaudz jāapdomājas.

Strēlnieks. Viņam ir viss – gan rīcības plāns, gan pietiks spēka tā izpildei. Vienīgi beidzot jāsaņemas un jāsāk rīkoties.

Mežāzis. Viņš ir pilns enerģijas un spēj rīkoties. Vienīgā nelaime – viņš tā vien vēlas būt opozīcijā un ir pretrunā ar vairākuma uzskatiem.

Ūdensvīrs. Viņš ir apmierināts ar dzīvi, un viņam šķiet, ka visa kā pietiek, tādēļ nedara neko īpašu un pavada laiku patīkamā bezdarbībā.

Zivis. Arī viņām no dzīves nekā īpaši nevajag, un viņas var vai nu palīdzēt tiem, kuriem klājas grūtāk, vai vienkārši būt sapņainas.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.