Overcast 0 °C
S. 20.04
Mirta, Ziedīte
Ko vēsta tavs Rietumu horoskops
Ko vēsta tavs Rietumu horoskops
Foto: Shutterstock / Latvijas Mediji

Popkultūras horoskopi, kuri tiek veidoti pēc tā dēvētās Saules zīmes, t.i., zodiaka zīmes, kurā cilvēka piedzimšanas brīdī atradusies Saule, uzskatāmi vairāk par iedvesmas un izklaides avotu. Taču, kā mēdz teikt – katrā jokā ir daļa patiesības… Ko zvaigznes tev sola mīlestībā, darbā un sadzīvē?

Auns

AUNS

DARBS, BIZNESS, FINANSES

Lielisks gads, lai spoži demonstrētu savus talantus. Tev piemīt līdera dotības un prasme vest aiz sevis citus, tāpēc ir vērts mērķēt uz augstāku amatu, turklāt darot zināmus savus nosacījumus un cenu, nevis piekrītot visam, ko piedāvā. Tāpat arī ir vērts pievērsties privātajam biznesam. Iespējas palielināt ienākumus var rasties pēkšņi. Tikai nejauc naudas lietas un draudzību.

MĪLESTĪBA, ATTIECĪBAS, ĢIMENE

Daudz pienākumu mājās, un var izveidoties tāds kā vāveres ritentiņš: darbs-māja-darbs-māja. Rūpīgi jāplāno dienas un pienākumi jāsadala visiem ģimenes locekļiem. Ja sirds brīva, tad iespējama iepazīšanās. Tikai neko nesasteidz. Var sanākt tā, ka liesmas, kas ātri iedegušās, tikpat ātri arī nodziest.

KO DER IEVĒROT

Ja atklājas, ka pietrūkst kādu zināšanu vai iemaņu, tad jāķeras pie mācībām. Taču izvēlies rūpīgi, kur un ko apgūsi, lai starp sēnalām, kuru netrūkst, atrastu zelta graudus. Ja gatavojies doties tālos ceļos, tad visu rūpīgi saplāno un pārbaudi. Brīvajos brīžos būtu labi nodoties garīgām praksēm, dvēseles izdaiļošanai un filozofiskām pārdomām.

Vērsis

VĒRSIS

DARBS, BIZNESS, FINANSES

Daudz oriģinālu ideju. Varbūt mazliet gan jāizkāpj no komforta zonas, un tas prasīs zināmu saņemšanos, bet – ir tā vērts! Būs gandarījums un atzinība, taču jārunā arī par naudu. Iesaistoties jaunos projektos vai piesakoties jaunā darbā, atceries, ka tavas zināšanas, enerģija un laiks ir pārvēršami konkrētā summā. Finanšu jautājumi būs svarīgi.

MĪLESTĪBA, ATTIECĪBAS, ĢIMENE

Privātajā dzīvē zvaigznes nesola krasus pavērsienus. Ģimenes cilvēkiem tāpat kā vienmēr – ikdienas mājas darbi. Vienīgi nevajadzētu sākt vērienīgus remontus vai pārbūvi, jo šie pasākumi var ieilgt. Sirdslietām par labu nāks kopīgs ceļojums un jauni iespaidi. Kāds ceļā var satikt savu īsto sirdsāķīti.

KO DER IEVĒROT

Ja kārtojamas darīšanas iestādēs vai risināmi juridiskie jautājumi, tad rūpīgi jāsagatavojas, turklāt vēlams izmantot profesionāļu palīdzību, kaut arī pašam var likties, ka visu zini. Daudz prieka sagādās sabiedriskas un saviesīgas aktivitātes. Ballītei būs būt! Tāpat arī daudz pozitīvu emociju sniegs iesaistīšanās labdarībā.

Dvīņi

DVĪŅI

DARBS, BIZNESS, FINANSES

Šis gads sola izaugsmi darbā – izcelsies ar oriģinālām idejām, un tās tiks augstu novērtētas. Dažu brīdi gan var rasties sajūta, ka kāds spiež bremzes pedāli un tas auto netraucas uz priekšu tā, kā gribētos. Tā reizumis mēdz būt, un tad jāapstājas un jānogaida. Taču kopumā ar profesionālajiem panākumiem un ar ienākumiem būsi apmierināts.

MĪLESTĪBA, ATTIECĪBAS, ĢIMENE

Attiecību un ģimenes tēma būs svarīga. Velti uzmanību savējiem, samīļo, uzklausi. Tā ir lieliska sajūta, kad ģimene jūtas kā viena komanda, kurā cits uz citu var paļauties, ir sapratne un atbalsts. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt jauku iepazīšanos, bet izvērtē un neko nesasteidz. Svarīgs būs līdzīgs skatījums uz morālām vērtībām.

KO DER IEVĒROT

Labs gads dažādu lietišķo jautājumu kārtošanai iestādēs, bankās vai ar komunālajiem dienestiem. Pratīsi argumentēt savu viedokli un panākt vēlamo rezultātu. Iespējama interese par garīgām, filozofiskām vai ezoteriskām tēmām. Daudz domu un jaunas atziņas, vairosies dzīves pieredze.

Vēzis

VĒZIS

DARBS, BIZNESS, FINANSES

Profesionālajā jomā ļoti aktīvs gads, būsi enerģijas viļņa virsotnē. Laba saprašanās ar cilvēkiem, kas noderēs arī lietišķo kontaktu veidošanā. Var attīstīties sekmīga sadarbība ar ārzemēm. Tavā ceļā īstajā brīdī gadīsies īstie cilvēki. Tādi, ar kuriem var saprasties no pusvārda. Tādējādi radīsies kaut kas labs un arī peļņa vairosies.

Reklāma

MĪLESTĪBA, ATTIECĪBAS, ĢIMENE

Savējie vienmēr ir svarīgi, par viņiem jāparūpējas un jāapčubina – tas ir tavs dzīves princips, un to ievērosi arī šajā gadā. Vienīgi atceries, ka arī sevi ir jāmīl, un nepieciešams kāds laiks pašam priekš sevis. Ja šobrīd nav otrās pusītes, tad jāsaprot, kas tev attiecībās svarīgs un ko vēlies no tām.

KO DER IEVĒROT

Ap tevi ir labi cilvēki un lieliski draugi – to ļoti novērtēsi. Būs situācijas, kad savstarpēja pretimnākšana palīdzēs atrisināt kādus būtiskus jautājumus. Brīvajā laikā noteikti dodies sabiedrībā, apmeklē pasākumus vai piedalies prezentācijās. Spilgtus iespaidus sagādās ceļojumi uz tālām un eksotiskām zemēm.

Lauva

LAUVA

DARBS, BIZNESS, FINANSES

Tu esi līderis – neatkarīgi no amata nosaukuma vai statusa, un tā tas būs arī šogad. Daudz ko panāksi ar personības šarmu un pievilcību, un kolēģi labprāt uzklausīs tavu viedokli. Kādā brīdī vajadzēs spert izšķirošo soli, lai sasniegtu jaunas virsotnes, taču jābūt ļoti uzmanīgam, parakstot līgumus. Izlasi arī to, kas maziem burtiņiem rakstīts, it īpaši dokumentos, kas saistās ar finansēm.

MĪLESTĪBA, ATTIECĪBAS, ĢIMENE

Mīlestība sildīs sirdi kā vasaras saule un dāvās daudz prieka. Labprāt pavadīsi laiku kopā ar mīļoto cilvēku, dodoties uz pasākumiem vai satiekoties ar draugiem, kā arī izbaudot romantisku divvientulību. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās un piedzīvojumi, kas iedvesmo un nes pussolīti virs zemes. Baudi dzīvi!

KO DER IEVĒROT

Ar vērtējošu skatu raugies uz cilvēkiem, kas dzied saldās lakstīgalu mēlēs un vēlas pēkšņi kļūt par taviem draugiem. Jautājums ir – kāpēc? Turies tālāk no intrigām un baumotājiem. Sekmīgs gads, lai risinātu lietišķus jautājumus  – varbūt kārtojamas kādas ar īpašumu saistītas lietas vai iepriekš atlikti jautājumi iestādēs.

Jaunava

JAUNAVA

DARBS, BIZNESS, FINANSES

Tu esi akurāts un zinošs cilvēks, un šogad var pavērties jaunas iespējas, rasties interesanti un ienesīgi piedāvājumi. Ar aktīvu darbošanos nopelnīsi. Galvenais – zināt, ko un kāpēc dari. Liela nozīme iepriekšējai pieredzei, tāpēc nekautrējies runāt par saviem nopelniem un profesionalitāti.

MĪLESTĪBA, ATTIECĪBAS, ĢIMENE

Ģimenes cilvēkiem svarīga kopības un stiprā pleca sajūta līdzās. Būtiski uzklausīt citam citu un it īpaši bērnu vēlmes, ieceres un domas. Dažkārt arī viņi var būt dzīves skolotāji. Šogad mīlestība sildīs sirdi un iedvesmos. Esi pēc iespējas biežāk kopā ar otro pusīti. Brīvajiem ļaudīm ir iespējas satikt īsto un vienīgo.

KO DER IEVĒROT

Ikdiena ir ikdiena, taču vajadzētu pievērsties arī garīgajai izaugsmei – apmeklē personības pilnveidošanas vai interešu izglītības kursus. Prieku sagādās arī kāds jauns hobijs, turklāt šādu aktivitāšu laikā ir iespēja iepazīties ar interesantām personībām. Veidosies jauna draudzība.

Svari

SVARI

DARBS, BIZNESS, FINANSES

Jo radošāk strādāsi, jo augstāk tevi novērtēs. Varbūt pienācis laiks mainīt darbu vai pievērsties privātajam biznesam, iespējama sekmīga lietišķā sadarbība ar ārzemēm. Finanšu jomā fortūna rādīs labvēlīgu vaigu. Un – kādu sēklu iesēsi, tādu ražu novāksi.

MĪLESTĪBA, ATTIECĪBAS, ĢIMENE

Daudz pienākumu mājās ikkatru brīvo brītiņu. Saimniekosi virtuvē, kārtosi telpas, uzņemsi ciemos radus un draugus un jutīsies apmierināts. Brīvajiem cilvēkiem var aktualizēties attiecību tēma. Pārdomas par sirdslietām – vai viss ir tā, kā tu vēlētos, un… ko vispār vēlies un sagaidi no attiecībām? Jātiek skaidrībā pašam ar sevi.

Reklāma

KO DER IEVĒROT

Ir sekmīgs gads saimnieciskām aktivitātēm mājās. Vari sākt remontu, labiekārtot teritoriju vai kaut ko pārbūvēt. Brīvajā laikā prieks no kultūras pasākumiem un draugu tusiņiem. Jaunas pazīšanās, jauni iespaidi, jaunas sajūtas. Dzīve interesanta un daudzkrāsaina.

Skorpions

SKORPIONS

DARBS, BIZNESS, FINANSES

Jāpaplašina darbības lauks, tad arī peļņa vairosies. Meklē jaunus sadarbības partnerus, iesaisties drosmīgos projektos un nežēlo spēkus. Naudas plūsmai jāpiešķir pozitīva enerģija, taču apdomību un piesardzību vajadzētu saglabāt. Loģika būs tava stiprā puse.

MĪLESTĪBA, ATTIECĪBAS, ĢIMENE

Attiecībās svarīgi, lai līdzās ir saprotošs cilvēks, kas noskaņots uz tā paša viļņa. Kurš spēj ieklausīties un izjust. Dzīve var dot iespēju izveidot attiecības, kas tuvu ideālam. Ģimenes cilvēkiem prieks no kopā būšanas ar savējiem. Un arī daudz saimniecības darbu. Ja esi plānojis remontu, tad rūpīgi izveido tāmi.

KO DER IEVĒROT

Ļoti daudz pozitīvas enerģijas – neviens kalns nav par augstu, neviena jūra par dziļu. Šogad vari ieplānot un realizēt to, par ko sen esi sapņojis. Dienas ritēs aktīvi un piepildīti, un būs daudz notikumu, no kuriem tu smelsies dzīves pieredzi. Tavi padomi lieti noderēs arī citiem.

Strēlnieks

STRĒLNIEKS

DARBS, BIZNESS, FINANSES

Radīsies jaunas idejas un kontakti darbā vai privātajā biznesā, var mainīties pienākumi un uzdevumi. Uztver visu mierīgi, bez stresa un emocijām – ātrumā pieņemti lēmumi nebūs tie labākie. Trakajā dienu skrējienā atrodi laiku arī sev, lai atpūstos un padomātu.

MĪLESTĪBA, ATTIECĪBAS, ĢIMENE

Šogad diezgan svarīga sirdslietu tēma. Padomā, vai viss notiek, kā tu vēlies, un ko darīt, lai attiecības padarītu ciešākas. Dažiem iespējamas pārmaiņas un negaidīti pavērsieni. Tikai neļauj, lai tavā privātajā dzīvē iejaucas citi, un nestāsti nevienam, ja kaut kas sakrājies uz sirds. Var izcelties tenkas.

KO DER IEVĒROT

Uzmanies no pārsteidzīgiem secinājumiem un raugies, lai vārdi neskrien pa priekšu domām. Risinot sadzīviskus un saimnieciskus jautājumus, ieklausies līdzcilvēku vai ģimenes locekļu viedoklī. Būtu vēlams pieteikties kādos hobiju kursos. Viss, ko uzzināsi, dzīvē noderēs.

Mežāzis

MEŽĀZIS

DARBS, BIZNESS, FINANSES

No tevis staros daudz pozitīvu emociju, un tas palīdzēs risināt lietišķos jautājumus, Darbs būs pirmajā vietā, un tas prasīs iedvesmu. Taču, ja liksi lietā visas savas idejas, panākumi garantēti. Iesaistoties jaunos projektos, gan rūpīgi izanalizē visus par un pret.

MĪLESTĪBA, ATTIECĪBAS, ĢIMENE

Atver sirdi mīlestībai, un dzīve var uzdāvāt romantiskus piedzīvojumus. Pāriem vēlams pavadīt kādu laiku divatā – izrauties no ikdienības, kaut kur aizbraukt vai reizumis pavakariņot mierīgā atmosfērā labā restorānā un sirsnīgi izrunāties par svarīgo.

KO DER IEVĒROT

Cilvēki meklēs tavu atbalstu, lai izstāstītu savas problēmas un saņemtu padomu. Neliedz to, bet neuzspied pārāk savu viedokli un nejaucies citu konfliktos. Ieklausies iekšējā balsī, kas ļaus pieņemt pareizākos lēmumus. Racionālais prāts gan var pretoties, bet intuīcija tomēr beigās izrādīsies stiprāka.

Ūdensvīrs

ŪDENSVĪRS

DARBS, BIZNESS, FINANSES

Būsi autoritāte, tavos spriedumos un padomos ieklausīsies, un pats arī zināsi, kā kurā situācijā rīkoties. Vairāk paļaujies uz savu pieredzi un sajūtām, nevis citu viedokļiem. Dienas ritēs trauksmaini, būs krietni jānopūlas, lai visu paspētu. Svarīga perfekta plānošana.

MĪLESTĪBA, ATTIECĪBAS, ĢIMENE

Vislabākā atpūta no darba lietām būs mājās, kur labprāt saimniekosi un laiku pa laikam ielūgsi ciemos draugus. Attiecībās emocijas dzirkstīs, un iespējami aizraujoši, atmiņā paliekoši piedzīvojumi. Kādu mīlestība aizvedīs tālos pasaules ceļos.

KO DER IEVĒROT

Brīvajā laikā nenodarbojies ar lietišķiem jautājumiem, jo ir jāatpūšas. Prieku sagādās izbraucieni dabā labā kompānijā: ziemā uz slēpošanas trasēm, vasarā pie ūdeņiem – laivot, makšķerēt vai klausīties putnu dziesmās. Taču dažkārt vajag arī pabūt vienatnē, lai sakārtotu domas.

Zivis

ZIVIS

DARBS, BIZNESS, FINANSES

Profesionālajā jomā izdosies realizēt sen lolotas ieceres un varbūt pavērsies karjeras iespējas. Sekmīgi risināsi lietišķās sarunas, pratīsi argumentēt savu viedokli un būsi citiem autoritāte. Tiesa, var rasties arī stresa situācijas un uzdot nervi, lēmumus nedrīkst pieņemt steigā vai spiediena ietekmē.

MĪLESTĪBA, ATTIECĪBAS, ĢIMENE

Ļoti svarīgs novērtējums – lai ģimene pasaka paldies, ja esi rūpējies un izdarījis ko labu. Attiecību jomai vajadzētu pieiet nopietni un atbildīgi, tad pretī saņemsi to pašu un varēsi būt pārliecināts, ka līdzās ir cilvēks, uz kuru vari paļauties. Ja sirds brīva, tad tajā var iekrist karsta dzirkstīte.

KO DER IEVĒROT

Daudz prieka gūsi no dažādām sabiedriskām aktivitātēm. Apmeklē koncertus un festivālus, satiecies ar draugiem un izbaudi dvēseles brīvības sajūtas. Ja kādā brīdī liekas, ka viss slikti, tad tā var būt tikai šķietamība – meklē dzīvē pozitīvo.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu. 

Reklāma
Tēmturi
Reklāma
NEZINĀMAIS ZINĀMAIS
Reklāma