Izpildi šo rituālu Meteņos vai Jaunmēness dienā.

Vajadzēs:

  • sēklas (kaut vai kaķu zāles sēklas),
  • četrus elementus pārstāvošus simbolus – Zeme (puķpods), Ūdens (~glāze), Uguns (svece), Gaiss (kvēpeklis vai zvaniņš) u.tml.,
  • nelielu papīra lapiņu,
  • rakstāmo,
  • trauku, kurā var sadedzināt papīru.

Radi telpu – izliec priekšmetus uz galda atbilstoši debespusēm. Aizdedzini sveci, pakvēpini kvēpekli, nofokusējies uz saviem plāniem šim gadam (vai mēnesim, ja dari to Jaunmēness dienā). Centies sajust, kā būtu, ja tavi mērķi jau būtu piepildījušies. Padzīvojies brīdi šajās labajās sajūtās, izjūti pateicību, ka sadarbībā ar Visuma spēkiem tas ir iespējams.

Noformulē apgalvojumu (afirmāciju) pēc iespējas koncentrētāk tagadnes formā. Piemēram: “Es pabeidzu pēdu diagnostikas kursu.”

Uzraksti to uz lapiņas.

Nolasi skaļi, izteiksmīgi, ar emocijām 21 reizi.

Sadedzini lapiņu.

Pelnus ieroc puķpodā, iesēj sagatavotās sēklas un aplaisti ar ūdeni, kas piedalījās rituālā.

Sveci izdedzini līdz galam. Turpmāk 20 dienas pēc kārtas 108 reizes noskaiti savu afirmāciju. Lai top!

PAR ŽURNĀLU "SPĪGANA"

"Spīgana" ir vienīgais ezoteriskas ievirzes žurnāls Latvijā, ko veido nevis žurnālisti, bet nozares praktiķi, daloties ar savām zināšanām, pieredzi un dzīvē pārbaudītiem ieteikumiem. Kopš iznākšanas sākuma (2020. gada februāra) "Spīgana" iepazīstina ar dažādām ezoterikas nozarēm – alternatīvās veselības praksēm, senajām zināšanām un šajā gadsimtā izveidotām sistēmām, kas rūpējas par cilvēka fizisko un garīgo veselumu, sava potenciāla un dvēseles uzdevuma apjautu.

Abonē žurnālu šeit.

"Spīgana",