Par dzimumnoziegumiem arestēta 35 gadus veca amerikāņu skolotāja Anesa Peidža Hauere, kura strādājusi Kalifornijas pavalsts Ričmondas pilsētas skolā, pasniedzot bioloģiju.

Nesen viņa aizturēta Sakramento lidostā pēc atgriešanās no atvaļinājuma, uzklausot apsūdzību kopumā par 29 epizodēm, kurās viņa uzstājusies kā nepilngadīgo pavedinātāja, ieskaitot gan seksuālus kontaktus, gan nepieklājīgu čamdīšanu, gan tostarp arī seksuāla rakstura satura izplatīšanu tīmeklī. Vēstīts, ka bioloģijas skolotājas upuri bijuši vismaz septiņi skolas zēni vecumā no 15 līdz 16 gadiem. Visi šie par dzimumnoziegumiem dēvējamie nodarījumi veikti laikā no 2021. gada oktobra līdz 2022. gada februārim. Pēc aresta Hauerei noteikta drošības nauda 1,9 ASV miljonu dolāru apmērā. Pagaidām nav zināms, vai viņas tuvinieki spējuši sarūpēt tādu summu.

Tostarp skolas administrācija izplatījusi oficiālu paziņojumu, kurā apstiprināts, ka bijušas “pietiekami nopietnas apsūdzības, kas saistītas ar šo skolotāju”, tāpēc viņa jau esot atlaista no darba.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.