ASV iedzīvotāja Alise Klarka saistībā ar koronavīrusa pandēmijas ieviestā režīma nomācošo garlaicību kādā brīdī izlēma katru dienu noskriet maratona distanci. Vispār jau tas ne tikai nav veselīgi, bet pat absolūti bīstami veselībai, taču rezultātā viņa to tomēr izdarīja, un 95 dienu laikā kopumā bija pievārējusi aptuveni 4000 kilometru garu distanci, ar šo sasniegumu iekļūstot leģendārajā Ginesa rekordu grāmatā.

Alise ir kaislīga garo distanču skrējēja, un visvairāk viņai bija žēl par 2020. gada sezonas vasaras maratonu sacensību atcelšanu. Bet viņa taču tik cītīgi tiem bija gatavojusies! Tad arī radās ideja par katras dienas maratonu. Sākotnēji viņa pati bija domājusi, ka šī iecere ilgs, augstākais, 15 dienas, taču tad, kad šis termiņš bija beidzies, juta, ka patiesībā nemaz vairs nevar apstāties – un viņai nācās izbrīvēt laiku ikdienas maratonam arī pēc tā, kad bija atcelti visskarbākie ierobežojumi un varēja atgriezties darbā.

Var gan piebilst, ka atsevišķās dienās Alise izmantoja veloceliņu telpās, lai gan pārsvarā centās tomēr skriet svaigā gaisā – kad vien radās tāda iespēja. Pirmie simptomi, ka viss jau sāk izskatīties mazliet pārspīlēti un sanāk tā kā par daudz, parādījušies tikai 96. dienā, kad viņa šo maratonu pārtrauca sliktas pašsajūtas dēļ. Iespējams, visādi citādi viņa būtu izskrējusi vismaz simts maratonus pēc kārtas katru dienu. Tostarp mazliet ironiski šeit ir tas, ka slikto pašsajūtu bija izraisījusi diemžēl saslimšana ar koronavīrusu...

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.