Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles.

22. aprīlis – Jan Uguns Pūķis(Zeme) motivē brīnumiem. Kāpēc gan ne!? Kāpēc ne es!? Viss viņam iespējams, ja tikai enerģiski kustas un dara. 

23. aprīlis – Iņ Uguns Čūskai(Uguns) tīk enerģiska rīcība. Ja vēlies kaut ko jaunu sākt, iz-manto viņas gudrību un caur-sišanas spējas.

24. aprīlis – Jan Zemes Zirgs (Uguns) pastāv, pamīņājas un tad strauji piepilda savus nodomus. Diena, kad katrs emocionāli darbosies pats savā ātrumā, īpaši nerēķinoties ar citiem.

25. aprīlis – Iņ Zemes Kaza (Zeme) saprot, ka nu gan beidzot laiks pasēdēt draudzeņu pulciņā un atlaist bremzes. To, kur trakajām meitenēm beigsies vakars, nezina neviens, kur nu vēl pašas. 

26. aprīlis – Jan Metāla Pērtiķis (Metāls) joņo pa labi ieeļļotām sliedēm. Ja viss labi pārdomāts, plāni tikt tālu un augstu ir patiesi īstenojami.

27. aprīlis – Iņ Metāla Gailis (Metāls) atgādina par karmas esamību. Ja aptver, ka kaut kas nav padarīts vai darīts kā-dam slikti, var iekrist pat depresijā. 

28. aprīlis – Jan Ūdens Suns (Zeme) labi sargā iegūto. Padomā par to, kas tev pašam dārgs, nosargā to un nepazaudē.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.