Šogad tieši jūnijā ir īpašie veiksmes datumi: 4. un 23. jūnijs. Loterijas, kazino vai nejauši atrasts koferītis ar naudu – kā nu kuram tīk. Lai veicas!

Reklāma

Jūnijs

Šā gada jūnija cipars ir 5*.

Kā to aprēķināt? Gada skaitlim pieskaita mēnesi un noreducē līdz vienam ciparam.

Šā gada cipars ir 8.

2+0+2+4=8

Pie 8 pieskaitot 6, ir 14. 1+4=5

Pieci ienes mūsu dzīvē veiksmi un prieku. Beidzot ir atnācis tas mēnesis, kurš ir kā radīts ballītēm un izklaidei. Cilvēkiem ir labs noskaņojums, pamostas piedzīvojumu gars. Dodies vēl neizzinātajā, lai atrastu jaunas izklaides! Atrakciju parks, mākslas izstāde, dabas taka, viss skaistais un harmoniskais ir darāmo darbu sarakstā. Cel smilšu pilis, dodies nakts peldēs ar zirgiem, sarīko pārsteiguma randiņus – dari visu, ko līdz šīm vēl neesi darījusi!

Parādās vieglums. Šomēnes ir iespējams uzvesties ne tā, kā ierasts. Izdari kādu muļķību, un vienalga, ko teiks pārējie. Šajā mēnesī var apgūt jaunus dejas soļus vai sākt mācīties spēlēt kādu mūzikas instrumentu. Māksliniekiem lieliska iespēja atrast mecenātus.

Jā, viss jūnijs kā mūžīgas izklaides. Secinājums: droši ņemam atvaļinājumu. Strādāt nesanāk, jo uz darbu prāts tāpat nenesas. Tikai jāņem vērā, ka robeža starp vispārņemošu prieku un visatļautības anarhiju reizēm mēdz būt netverama – jūnijā, kā izvēles mēnesī, ir jāizdara pareizās izvēles.

Kaut strādāt negribas nemaz, darījumi iet no rokas.

Jūlijs

Šā gada jūlija cipars ir 6*.

2+0+2+4=8

Pie 8 pieskaitot 7, ir 15.

1+5=6

Seši cilvēkos rada vēlmi dibināt ģimeni, stabilizēt attiecības, dot tām jaunu kvalitāti. Tātad – sagaidāmi bildinājumi. To var darīt tikai tad, ja faktiski jūs jau vismaz gadu esat kopā.

Domas visu laiku ir pie ģimenes. Tāpēc, ja iespējams, labāk liec mierā visus darbus un esi kopā ar savējiem. Tāpat mājinieku zvani un bažas par tuviem cilvēkiem neļauj strādāt.

Šogad jūlijs ir mājokļa labiekārtošanas mēnesis. Ārkārtīgi liela vēlme ir iegādāties jaunu mājvietu, pat vairāk – pašiem savu privātmāju. Bet diemžēl lielākoties tas nav iespējams. Tāpēc ir ieteicams pievērsties sīkumiem, mājokļa labākam izskatam un uzlabošanai. Neskatoties uz to, ka ir liela vēlēšanās iegādāties dārgas mēbeles, ieteicams atjaunot jau esošās. Tā vietā, lai pasūtītu vērienīgu remontu, visdrīzāk, ir jātiek galā pašu rokām un, vēlams, rūpīgi izvērtējot finanšu resursus. Ieteicams uzlabot esošo interjeru, pārkārtojot mēbeles.

Tā kā seši tika iegūts no 15 (Taro Lielais arkāns Velns), tad jūlijā var notikt visu veidu krāpšanas. Tajā pašā laikā 15 dod daļai cilvēku īpašu šarmu un valdzinājumu, kā arī neaizmirstamus nakts piedzīvojumus.

Īsumā:

Jūnijā darba un naudas lietās darām maksimāli daudz, atpūtā un izklaidēs jāļaujas priekam, neaizmirstot ievērot normas.

Jūlijā darba un naudas lietās jābūt maksimāli nopietnam un atbildīgam, atpūtā un izklaidēs ģimene jāliek pirmajā vietā, jārūpējas un jāgādā par tās labklājību.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.