Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles.

15. aprīlis – Iņ Zemes Gailis (Metāls) meklē kaut ko īpašu, izsmalcinātu un vienreizīgu. Īstā diena šopingam vai restorāna apmeklējumam.

16. aprīlis – Jan Metāla Suns (Zeme) vairāk iestājas par konservatīvo. Kur tie jaunie lien, neko viņi nezina, neko neprot. Taču, tā purpinādams, vari iestrēgt pagātnē un palaist vējā labas iespējas.

17. aprīlis – Iņ Metāla Cūkai (Ūdens) plāniņš atpūsties. Tā neiespringst par dzīves uzdevumiem un striktiem pienākumiem, bet ietver pasauli plaši savos apskāvienos.

18. aprīlis – Jan Ūdens Žurka (Ūdens) dažiem izraisa eksistenciālu krīzi, bet gudrākie saprot, ka stress tāpat pēc laika pāries, atliek vien pacietīgi nogaidīt.

19. aprīlis – Iņ Ūdens Vērsis (Zeme) negaida neko. Ja ir problēma, risinājumam ir jārodas. Pacietīgi šķetina visus negaidīto jautājumu mezglus.

20. aprīlis – Jan Koka Tīģeris (Koks) atrod jebko, ar ko palepoties, pat ja tie ir tikai izspraukušies pirmie asniņi. Ar elkoņiem grūstoties, tas virzās tribīnes virzienā.

21. aprīlis – Iņ Koka Trusis (Koks) labi zina, ka ar smaidu sejā var daudz ātrāk tikt uz priekšu. Kompliments pa labi, kompliments pa kreisi, un, skat, cik viegli jaunas teritorijas apgūtas. Mācies vieglumu!

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.